בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

בדיקת קידום אתר

בדיקת קידום אתר תשקף לכם את מצבו הנוכחי של האתר שלכם בגוגל והאם הוא עומד בפרמטרים שמאפשרים לו להמשיך ולעלות בדירוגים עד לתוצאות העליונות.

11 הפרמטרים שאני בודק וביסודיות רבה:

 1. שגיאות סריקת מנוע החיפוש על ידי סקרימנג פרוג
 2. תגיות ALT החשובות גם לנגישות האתר
 3. קיום חוק ה- 5 של ביטויי המפתח
 4. רלוונטיות מפת האתר (XML)
 5. איכות התוכן
 6. היררכיית האתר
 7. מהירות האתר
 8. רמת ה- CTR – (הקריאה לפעולה)
 9. היררכיית כותרות ברמת תבנית האתר
 10. איכות תיק הקישורים החיצוניים המפנים לאתר
 11. סמכותיות ואמינות האתר בעיניי הגולשים וגוגל (על בסיס חוקיות מסוימת)
 • בדיקת קידום האתר מתסכמת במתן ציון לכל פרמטר
  • יחד עם ציון כולל לאתר + הערות ודגשים חשובים

כמה זמן זה לוקח?

זמן הספקת בדיקות קידום האתר, תוך 3 ימי עסקים.

מידע נוסף

זמן הספקה

3 ימי עסקים

תקופת השירות

חד פעמי

סוג הסדר תשלום

חד פעמי

בדיקת קידום האתר שלכם ע”י המפקח

האם האתר שלכם מקודם כראוי? האם עושים עבורכם עבודה טובה? חבילת בדיקת קידום האתר של המפקח כוללת בדיקה ללא התערבות גורם נוסף, של 11 פרמטרים שונים המשפיעים על קידום האתר שלכם + שליחת דו”ח מפורט בסיום (תוך 3 ימי עסקים) לגבי נתוני הקידום – הטובים וגם הגרועים.

קידום האתר כבסיס להצלחה הדיגיטלית שלכם

אם אתם בעלי עסקים ויש לכם אתר תדמית או חנות אינטרנטית, מטרת העל שלכם היא לגרום לנכס הדיגיטלי להניב לכם תשואה יפה. במילים אחרות – לדאוג לכך שהלקוחות יפנו אליכם ולא אתם אליהם.

זה בדיוק מה שמתבצע בקידום אורגני בגוגל (SEO) שמתרחש מידי יום בקרב אלפי ואף עשרות אלפי עסקים בישראל ומיליוני עסקים בעולם מידי יום!

הקידום האורגני עוסק באופטימיזציה, כלומר בהתאמה מוצלחת בין מה שקיים ומוצע באתר מבחינה טכנית, גרפית ותבניתית לבין הפרמטרים שגוגל עצמם קבעו לדירוג אתרים במנוע החיפושים שלהם. דירוג זה כמובן מהווה את הדרך של גוגל להציע לגולשים שלהם אתרים איכותיים, בהם ניתן להשיג בדיוק את המטרה המבוקשת שאותה כתב הגולש בשאילתת החיפושים.

קידום אורגני בגוגל מתבסס על 4 פרמטרים מרכזיים:

הפרמטר המשפיע על הקידום אחוזי ההשפעה בהתחלה – לאתרים בני גיל* פחות מחצי שנה אחוזי ההשפעה בשגרה – לאתרים בני גיל* שנה ומעלה
תוכן האתר 50% 45%
אמינות וסמכותיות האתר 15% 25%
התנהגות הגולשים באתר 5% 20%
קישורים חיצוניים (מחוץ לאתר אליו) 30% 10%
 • גיל האתר נקבע לפי הסריקה הראשונה של האתר, על ידי גוגל – ולא לפי מועד רכישת הדומיין

אותם ארבעה פרמטרים מכילים בתוכם עשרות תתי סעיפים, שהאתר נדרש לעמוד בהם בהצלחה כדי לקבל דירוג גבוה ולהתקדם בתוצאות החיפושים לעבר התוצאות העליונות.

אז מה הבעיה בעצם?

כאשר אתם מפקידים את הקידום בידי מקדם SEO, או אפילו אם אתם מבצעים בעצמכם SEO לאתר, לא בטוח שאתם מבינים אם הקידום מתקדם לכיוון הנכון. האם הפעולות שהמקדם ביצע עבורכם, או שאתם ביצעתם הניבו את התוצאות הרצויות? האם בהכרח ננקטה אסטרטגיית קידום יעילה?

לקשיים הללו מצטרפת גם הצפייה בתוצאות האמת, שכן תוצאות הקידום בפועל מתגלות כעבור מספר חודשים ולא באופן מיידי.

בדיקת קידום אתר – דרך המלך מתחילה כאן

כדי לקבל שיקוף יעיל של כל פעולות הקידום המבוצעות לאתר שלכם, לראות לאן זה מתקדם ומה בוצע עד כה, האם המאמצים יעילים ונכונים – פיתחתי בדיקה מקצועית המתבססת על 11 פרמטרים מרכזיים מאוד בעבודת –SEO. בדיקה זו תאפשר לכם להבין מה בוצע לגבי האתר, האם המאמצים מבוצעים בכיוון הנכון ומה נדרש לבצע על מנת לייעל את אסטרטגיית הקידום.

בנוסף, הבדיקה תגלה לכם סוד קטן וחשוב מאוד לגבי טיב המקדם שבחרתם לעבוד מולו. האם מדובר באיש מקצוע שראוי לכם ושעושה עבודה מספיק טובה כדי שתוכלו להמשיך לשלם לו בראש שקט.

ומה אם הדו”ח קבע שכל 11 הפרמטרים מבוצעים בצורה תקינה?

מזל טוב לכם, לאתר שלכם וכמובן למקדם המעולה שבחרתם. זה סימן שהאתר שלכם ראוי (ואף צפוי) להתקדם למקומות הראשונים בביטויים החשובים ולקטוף מיקומים מצוינים. כאשר התוצאות משתפרות, הולכות וגדלות הכניסות לאתר שלכם ומשם גם כמות הרכישות בו (או כל מטרה רצויה אחרת).

על המפקח והדמות שמאחוריו

שמי יהונתן כהן ואני הלב והדמות מאחורי “המפקח” – מיזם פרי יצירתי שנועד להביא את שוק ה- SEO בישראל לרמה הבאה ולמנוע כשלים בעבודת המקדם-לקוח.

המפקח אמון על בדיקת האתר שלכם ובפרט – של המקדם שלכם. כמומחה SEO שמקדם אתרים ושניהל מחלקת SEO בסוכנות קידום נחשבת על עובדיה ולקוחותיה הרבים, נפגשתי עם סיטואציות רבות שבהן לקוחות כלל לא הבינו על מה הם משלמים וכיצד באות באמת לידי ביטוי כל הפעולות שהמקדם ביצע עבורם.

כדי להשאיר אתכם בתחושת ביטחון מושלמת, לאפשר לכם לפעול בראש שקט מול המקדם ולדעת במדויק מה נעשה באתר שלכם והאם זה טוב או טעון שיפור – הזמינו עכשיו את הבדיקה ותקבלו תמונת מצב מדויקת, שקופה כבדולח ומקצועית עד הקצה, יחד עם המלצות עתידיות לביצוע.

בדיקת קידום אתר - סיכום בכותרות