בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

דו”ח חודשי פרמיום לקידום האתר בגוגל

דו”ח חודשי פרמיום לקידום האתר בגוגל יספק לכם (ואולי לראשונה) את כלל הנתונים שבדרך כלל אתם לא מזהים בעצמכם ומקדם ה- SEO שלכם לא חושף לפניכם. כולל ירידות בדירוגים, ירידה בתנועה ונתונים “שליליים” מבין השורות.

השירות כולל:

  • מעבר ביקורתי על הדו”ח החודשי של המקדם שלכם
    • והסקת מסקנות חשובות “מבין השורות”
  • בדיקה של עד 15 קישורים חיצוניים חדשים
  • סקירת תכנים שהתווספו החודש לאתר ע”י המקדם
    • בדיקה של עד 15 עמודי תוכן שונים המבוססת על 13 פרמטרים מקצועיים
  • המלצת המפקח על משימות האופטימיזציה שכדאי לעשות לחודש הבא
  • סיכום כלל התקדמות האתר לטוב ולרע, לצד ציון סופי ממני על התקדמות האתר בחודש שהיה

מידע נוסף

זמן הספקה

חודשי

סוג הסדר תשלום

רייטנר

תקופת השירות

חודשי – מתחדש אוטומטי

סוד הנתונים הנעלמים

המקדם שולח לכם דו”ח חודשי מסודר, אבל האם הוא באמת אומר לכם מה טיב הקידום שבוצע ועד כמה הוא יעיל?

דוחות חודשיים נועדו לציין מה נעשה ואת מה שהתקדם, תוך שהם משקפים את האמת. האם אמת זו מורכבת גם מהצדדים “הרעים” או השליליים יותר של אותה התקדמות? ובכן, לא ממש.

כל ירידה בביטויי קידום חשובים, ירידה בכמות הביטויים וחלילה ירידה בכמות התנועה לאתר – בדרך כלל לא מודגשת ללקוחות ובמקרה הגרוע, לא מועברת לידיעתם באופן מפורש.

וזה לא שהמקדם שלכם הסתיר מכם נתונים חלילה. ניתן לפתוח את הדו”ח המורחב ועתיר המידע ששלח לכם בסיום החודש ולהסיק את הנתונים הללו בעצמכם. אך כאשר אתם כלקוחות עמוסים ממילא בהתחייבויות עסקיות לצד כל מה שהחיים מביאים איתם, כאשר אתם אינכם מומחים לתחום ה–SEO ולא שולטים במספרים או בדרכי ההשוואה של הנתונים החדשים לנתוני החודשים הקודמים, אין פלא שלא תוכלו לזהות ירידה בנתונים גם כשהיא מופיעה לנגד עיניכם.

שיקוף מדויק וברור של הדו”ח ממקדם האתר שלכם

פיקוח על סקירת הדו”ח החודשי לקידום האתר מטעמו של המפקח, יסייע לכם למדוד את הביצוע החודשי של מקדם ה-SEO מבחינה מקצועית ובדגש על התקדמות האתר שלכם באותו חודש – לטוב וגם לרע.

בסיום הבדיקה שלי, אגיש לכם דו”ח מפורט עם מסקנות והמלצות לביצוע שתוכלו להורות למקדם ליישם בחודש הבא.

אתם זכאים לקבל דו”ח חודשי – אני מציע לכם דו”ח חודשי פרימיום!

עקרונית, כל לקוח אמור לקבל דו”ח חודשי מסודר ומפורט ממקדם ה-SEO שלו, המפרט את ההתקדמות והפעולות שנעשו באותו החודש, מהם המאמרים שהועלו לאתר ומהם הקישורים שמפנים אליו, יחד עם פירוט של כל הפעולות שיתרחשו בחודש הבא.

ללא הדו”ח החודשי, המקדם עצמו עתיד להתפזר ולהתבלבל. הוא לא נטען במוטיבציה לביצוע העבודה, הופך לשאנן וכתוצאה מאלו גם עלול לבצע טעויות חמורות מאוד – איש לא ידע עליהן והוא כמובן לא יזכור.

והדבר הגרוע ביותר בכל זה – אתם כלקוחותיו לא מקבלים תמונת מצב אמיתית לגבי התקדמות האתר, מה הרווחתם החודש ועל מה בעצם אתם משלמים.

לכן אני רוצה לשנות עבורכם את מציאות זאת, ולספק לכם דו”ח חודשי יוקרתי ומקצועי שנמצא במספר רמות מעל המתחרים.

המפקח יוצר תמונת מצב מציאותית

כבעלי ובעלות עסקים, התרגלנו לעולם בו הנתונים זורחים, ההישגים נפלאים והתוצאות משובחות. אלו כמובן הצדדים הטובים והיפים, שדוחקים החוצה מהמשוואה את כל הפינות הלא נקיות והנתונים השליליים שהזרקור לא מכוון עליהם.

זה לא שתכננו לפעול כך, אלא שכך לימדה אותנו המציאות העסקית והמסחרית של ימינו.

הרי מתי בפעם האחרונה שוחחתם עם אנשי הקידום שלכם, בשיחה מיוזמתם, בה נאמר לכם שהאתר חווה ירידות? מתי הנתונים הללו באמת הוצגו לכם, על אף שזה היה לכם ברור משום שהרגשתם זאת בכמות הלקוחות?

מתי בפעם האחרונה שמעתם משהו שלילי בצורה כנה להפליא, מאנשי המקצוע שמקדמים לכם את האתר?

ובכן, כל עוד המקדם שלכם שולח אליכם דו”ח חודשי מפורט ומדויק, שמציג את המציאות כפי שהיא ולא רק את החלקים הוורודים והמתוקים, סביר שתעריכו אותו הרבה יותר ותבינו את ערכו הרב. אך כל עוד מדובר במקדם ששולח לכם דוחות נוצצים, מעדכן רק בפרטים החיוביים ומפאר הצלחות, חשוב לשאול באופן ישיר מה לגבי הנתונים הפחות חיוביים וכמובן ללמוד לגביהם כפי שמשתמע מהדוחות החודשיים שלו.

שדרגו את הדו”ח החודשי שלכם

אם אתם חשים שאתם זקוקים לתמונת מצב מציאותית, אובייקטיבית ומלאה שתלמד אתכם לגבי כל הנתונים שמסתתרים בדוחות החודשיים הקיימים ומלמדת ב-א-מ-ת על קידום והתקדמות האתר שלכם, הזמינו כעת פיקוח על הדו”ח החודשי, ושדרגו את הדו”ח החודשי שלכם לדו”ח פרימיום איכותי – ומקצועי החושף את המציאות, מספק לכם מידע מהימן, מפורט, שקוף ואחראי על נתוני התקדמות אתרכם בגוגל, כולל בתוכו המלצות לחודש הבא ומעבר לאילו – כתוב בשפה שגם טכנופובים יהנו לקרוא.

דו”ח חודשי פרמיום לקידום האתר בגוגל - סיכום בכותרות