בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

פיקוח SEO מלא – SEO Checker

פיקוח SEO מלא (SEO Checker), הופך לעיניים והאוזניים שלכם מול עבודת הקידום ודואג שכל צעד יבוצע אך ורק על סמך האינטרס העסקי והמטרות האישיות שלכם.

שירות פיקוח SEO מלא כולל:

  • שיחת אמצע חודש ביני לבין מקדם האתר שלכם
  • דו”ח השוואת מתחרים כל רבעון ומהחודש הראשון
  • מעבר על הדו”ח החודשי שהמקדם שלכם העביר לכם
    • תוך קריאה מפוקחת וביקורתית להסקת מסקנות “בין השורות”.
  • מעבר על התכנים לאתר והקישורים החיצוניים של אותו חודש עבודה
  • בדיקת קידום האתר באופן שוטף
  • בדיקת קידום אתר ב- 11 פרמטרים בכל רבעון, החל מהחודש הראשון
  • סיכום העבודה שביצעתי בדו”ח חודשי מסודר + שינויי הביטויים המקודמים

מידע נוסף

סוג הסדר תשלום

רייטנר

תקופת השירות

חודשי – מתחדש אוטומטי

מלווה אתכם לאורך כל עבודת הקידום

פיקוח SEO הוא שירות חדש פרי יצירתי, שנולד מתוך ניסיוני כמקדם SEO ומנהל בפועל של מחלקת קידום שלמה. לאורך הזמן גיליתי פערים אדירים בידע של הלקוחות לבין הידע של המקדם, דבר שגרע מהם להבין מה באמת נעשה מחודש לחודש בקידום האתר ועל מה בדיוק משלמים בסוף כל חודש.

ברכישת פיקוח SEO מלא של “המפקח”, אתם מקבלים סוף סוף תמונת מצב מלאה, כנה וישירה המשקפת ב- 100% את המצב הנתון לגבי קידום האתר והפעולות שחותרות להצלחתו האמיתית.

האם אני “מחליף” את מקדם ה- SEO הקיים של האתר?

זה כמובן אפשרי אם תרצו (וכל עוד תבחרו באחת מחבילות קידום האתרים שאני מציע, בנוסף לתקופת צינון בת חודשיים), אבל לא במסגרת עבודת הפיקוח.

כאן אני מתרכז בלראות את מה שקיים, לרדת עד לפרטים הקטנים ביותר שנמצאים בין השורות, להסיק תובנות ומסקנות לגבי עבודת ה- SEO ולהבין האם האתר שלכם מתקדם במסלול והכיוון הנכונים לו ולאינטרסים של בעליו. ואם לא, מה נדרש כדי שזה יקרה.

הפיקוח יאפשר לכם להדק את המושכות לגבי הפעולות שמבוצעות בקידום האתר שלכם, כך שתבינו טוב יותר מה נעשה ולהתייעל בהתאם. המפקח יוכל לשקף לכם לטוב ולרע את כל הנתונים הקיימים של האתר וזאת מתוך שאיפה אישית לשמור על האינטרסים העסקיים שלכם ולא על אלו של מקדם האתר.

“מייצג” אתכם מול מקדם ה- SEO

המפקח הוא שירות חדשני ופורץ דרך בתחום ה- SEO, שנובע מתוך הצורך לבצע בדיקות יזומות שמקדמי האתר לא מבצעים בעצמם – בדיקות שמשקפות בין היתר גם את המצב השלילי, הרע או טעון השיפור בתפקוד האתר, יחד עם מסקנות לגבי תפקודו העצמי של המקדם.

הייחודיות שלי כמפקח היא להעמיק עד לפרטים הקטנים ביותר, הרבה יותר מכל מקדם אחר. ההבנה העסקית והניסיון המקצועי שצברתי עוזרים לי לבנות אסטרטגיה ארוכת טווח בקידום האתר ולפעול ככל שיידרש מול המקדם הנוכחי או סוכנות הקידום, לדרוש שינויים ובעצם לדבר “בשמכם” ובשם האינטרסים העסקיים והאישיים שלכם.

את עיקר העבודה שלי תרגישו מספר פעמים בחודש: פעם אחת בשליחת הסיכום החודשי, פעם אחת לאחר שיחה שאבצע עם מקדם ה- SEO שלכם ופעמים נוספות גם בעקבות תכתובות אימייל ביני ובין המקדם, שליחת הערות, פידבקים ומסקנות.

מעוניינים בעיניים, אוזניים ופה מול מקדם האתר שלכם?

בחבילת פיקוח SEO מלא הזו תקבלו את כל ניסיוני המקצועי העשיר, יחד עם תכנון מושכל של המשך הקידום והנחת אצבע קבועה על הדופק לגבי תפקוד האתר שלכם בכל רגע.

אז מיהו המפקח בעצם?

נעים להכיר אתכם – שמי יהונתן כהן, המוח והאישיות מאחורי “המפקח”.

במשך שנים עסקתי בתכנות אתרים, יצרתי סטרטאפים ובניתי יזמויות דיגיטליות מוצלחות, קידמתי אתרים וניהלתי מחלקת קידום SEO שלמה באחת הסוכנויות המרכזיות בישראל.

לאורך השנים זיהיתי כשל שוק מובנה שמאפיין את תחום הקידום והוא הפער האדיר בין התשלום מצידו של הלקוח (בגובה אלפי שקלים מידי חודש), לבין ההבנה האמיתית שלו לגבי טיב הקידום שמבוצע לאתר שלו.

בתחומים רבים קל מאוד לזהות עבודה לא מספקת ובלתי מוצלחת. בתחומים כמו פיננסים, רכב ואפילו לימודים קמו יועצים המשקפים ומבהירים כיצד לפעול ומהי תמונת המצב הקיימת. אלא שמנגנוני הייעוץ, הפיקוח ושיפור השוק כמעט ולא קיימים (אם בכלל) בענף הדיגיטל הישראלי.

לכן החלטתי להרים את הכפפה ולשנות את התמונה.

המפקח יסייע לכם להבין מה באמת מבוצע כלפי האתר שלכם, האם הקידום שלו יעיל, רלוונטי, טעון שיפור או בלתי מספק. בבדיקה חד פעמית או שוטפת (לבחירתכם) אוכל לדעת במדויק מה מתרחש ועל מה אתם משלמים ולהעביר לכם את כל הנתונים יחד עם המלצות להמשך, בצורה מלאה ושקופה לחלוטין.

מעוניינים לבדוק מה עוד יש לי להציע? לשוחח איתי לפני שמתחילים? צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם.

פיקוח SEO מלא – SEO Checker - סיכום בכותרות