בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

SEO לסקפטיים – קידום אתרים אורגני בגוגל

SEO לסקפטיים – קידום אתרים אורגני בגוגל, חבילה התפורה במיוחד לבעלי אתרים המעוניינים בקידום אורגני – מקצועי לאתר ושאין להם מקדם פעיל מעל לחודשיים.

השירות כולל:

 • כתיבת 8 מאמרים חדשים לאתר
  • כתיבת 6,400-8,000 מילים לכל המאמרים במצטבר
 • 8 שעות אופטימיזציה כל חודש
 • קישור עד שני קישורי פרימיום בחודש, ככתבות יח”צ באתרים כמו:
  • וואלה
  • ישראל היום
  • ערוץ 7
  • מעריב
  • כלכליסט
  • ועוד, אותם אנחנו בוחרים עבורכם.
 • קבלת דו”ח חודשי מסודר, המשקף את הנתונים הטובים ואת אלו שצריך לשפר.
 • ד”ח בדיקת קידום אתר בכל רבעון

מידע נוסף

זמן הספקה

חודשי

תקופת השירות

חודשי – מתחדש אוטומטי

סוג הסדר תשלום

רייטנר

אתם סקפטיים? זה הגיוני

בחודשיים הראשונים של עבודת הקידום, רוב הלקוחות הופכים לסקפטיים ביותר.

לקוחות אלו יוצרים תהליך חדש עם המקדם, אבל במקביל מתמלאים ברצון עז ללחוץ חזק על הדוושה ולהתניע את הקידום שלהם בצורה אינטנסיבית. למעשה, רק אחרי שהם רואים התקדמות אמיתית ויעילה, הם משחררים והופכים לרגועים יותר, תוך שהם מאפשרים למקדם לפעול בחופשיות רבה יותר.

קידום אתרים אורגני בגוגל הממוקד חזק במטרה ומהיום הראשון

כמקדם וכמפקח SEO, אני מכיר היטב את תחושותיו של קהל הקידום “הסקפטי” ואיך לספק לו תיעוד ראוי ומלא לעבודת קידום איכותית, בעיקר בחודשיים הראשונים לעבודה המשותפת.

לאחר שקידמתי בהצלחה רבה עשרות אתרים (90% הצלחה בקידום תוך 7 חודשים בממוצע) שעלו למקומות הראשונים במאות ביטויים תחרותיים והכניסו לבעליהם אלפי שקלים בחודש, אני מעז להגדיר את עצמי כמומחה SEO שמבין את ההיסוס ההתחלתי, אבל גם מקצועי מספיק כדי שתיפטרו מאותו היסוס ותגלו אמונה מהר ובקלות.

לאורך עבודתי כמקדם ומנהל מחלקת SEO שלמה, הבנתי מה עובד בגוגל יותר ופחות, פיתחתי שיטה מבוססת ויעילה שתואמת ונתפרת לאסטרטגיה העסקית שלכם ולמצבו הנוכחי של קידום האתר, המאפשרת לעבוד כבר מהיום הראשון עם פוקוס חזק על הביטויים הרצויים, אלו שאתם צריכים לחזק כדי לראות מהם רווחים עתידיים.

SEO אחרי תקופת צינון של חודשיים

בין אם פיקחתי בעבר על קידום האתר שלכם ובין אם מעולם לא הכרנו קודם, אני מצרף לקוחות SEO חדשים בתנאי שלא קידמו את האתר שלהם באופן מקצועי לפחות חודשיים ברצף לפני שהגיעו אליי.

חבילת ה- SEO שלי נוצרה על מנת לשרת לקוחות בכל סדרי הגודל ותתאים לכל המסתפקים בחבילה הנוכחית והיעילה הזו. כאשר הצורך בחבילה מורחבת מיועד למי מכם שהם בעליו של אתר איקומרס פעיל עם מאות מוצרים.

על כל פנים, ולמרות שלרוב לא יהיה בכך צורך – תמיד יהיה ניתן בהמשך לרכוש מאמרי אקסטרה ועוד קישורים חיצוניים כדי להאיץ את התהליך.

חבילת ריינטר – תשלום חודשי מתחדש אוטומטי

כפי שהייתם רוצים לראות את העסק שלכם מתרחב וצומח, מגדיל הכנסות, לקוחות ורווחים – כך גם אנחנו (אני והצוות שלי) מעוניינים לראות אתכם גדלים ומתפתחים, מתפרנסים ומפרנסים, עוסקים בכל אשר אתם עוסקים.

כדי להצליח בכל אלו, ההסכם בינינו יהיה הסכם חודשי המתחדש אוטומטית, כך שבכל חודש מתרחש תשלום מהצד שלכם ותמורתו תקבלו את כל סט השירותים שמופיע כאן.

את החבילה ניתן לבטל בכל רגע, בהתראה של חודש עבודה מראש.

הבטחה לתוצאות? לא פה.

לא עורך הדין, לא הרופא ובטח שלא המקדם שלכם יכולים (או רשאים) להבטיח תוצאות – לכן גם המפקח לא יכול להתחייב לשום תוצאה התלויה בצד שלישי כמו מנוע החיפוש של גוגל.

מקדמי SEO אומנם יודעים לתרגם את האתר “לשפה” של גוגל – אבל הם אינם הדוברים שלו. המקסימום שמקדמי SEO יכולים לעשות – הוא לשער תחזיות.

אז מה כן אוכל להבטיח לכם?

את מקסימום המאמצים

אבצע השתדלות מקסימלית כדי להביא אתכם הכי מהר שאפשר לתוצאות הראשונות בגוגל, בביטויים הכי משמעותיים לכם מבחינה עסקית.

תוכן איכותי ומבוקר

כל התוכן שהכותבים מטעמי יכתבו לכם, תמיד יישאר שלכם והוא תמיד יהיה איכותי, מבוקר ומקורי בלבד (למעט ציטוטים מהחוק במידת הצורך).

קישורים חיצוניים איכותיים ואמינים

הקישורים החיצוניים שאספק לכם יהיו מאתרים שנמצאו כאתרים איכותיים ואמינים בלבד. מאתרים אלו אגב, אני קונה גם באופן אישי קישורים לצרכיי האישיים.

אחריות של שנה

מתן אחריות על הקישורים למשך שנה.

תמונת מצב בשקיפות מלאה

מידי חודש, אסכם לכם בפירוט ובדיוק את תמונת המצב לגבי התקדמות האתר שלכם, מבלי להחסיר שום פרט ושום מילה. אני משקף את הנתונים השליליים והחיוביים כאחד ולעולם לא מסתיר פרטים פחות “נוצצים” בדוחות הנשלחים אליכם.

וודאות מלאה

מטרת העל של המפקח היא לראות את הצד שלכם כלקוחות ענף הקידום ולספק לכם וודאות מוחלטת. ולכן איתי תמיד תוכלו להיות בוודאות מלאה, עם אפס וואקום, בתחושת ביטחון מוגברת ותוך שאתם מקבלים עדכונים שוטפים על התקדמות העבודה לאורך כל החודש.

עבודת SEO עם ערך מוסף – עסקי

תמיד אשקיע בעסק שלכם ומעבר לעבודת ה- SEO, אשקיע גם זמן בבניית האסטרטגיה העסקית של האתר ואצלול עד לפרטים הקטנים ביותר שבתוכה.

תקשורת ישירה ופתוחה

ממני תשמעו תמיד את האמת, גם אם היא לא נעימה. אהיה ישיר ופתוח איתכם ואעשה זאת בתשוקה גדולה, כמובן תמיד לטובתכם.

יש לכם חששות? מתלבטים לגבי הקידום? נפגעתם בעבר מעבודת קידום שהותירה אתכם סקפטיים?

בואו נדבר ב-ZOOM או בפגישה טלפונית ואפיג את כל חששותיכם.

מעוניינים שאתחיל לעבוד?

חבילת ה- SEO שלי עבורכם, זמינה לרכישה גם מבלי להיפגש ואדאג ליצור עמכם קשר ביום העסקים הראשון שלאחר הרכישה.

SEO לסקפטיים – קידום אתרים אורגני בגוגל - סיכום בכותרות