יועץ SEO

יועץ SEO או ייעוץ SEO לצורך קידום האתר שלך באינטרנט, זה אחד מהתפקידים שאני הכי אוהב לבצע. כי הוא לגמרי מגשים וממצא את הפוטנציאל האמיתי שבי. הדורש אוזן קשבת, ראש גדול, יצירתיות, ניסיון רב שנים, חשיבה עסקית, ירידה לפרטים הקטנים, וכן – לפעמים גם העמקה ביכולות טכניות גבוהות.
לשיתוף עם קולגות:

נעים להכיר - אני המפקח

אז כמו שכבר הבנת להיות יועץ SEO מצריך ממני יכולות רבות וניסיון מגוון ורב שנים, שלא לדבר על יכולות טכניות גבוהות על מנת לספק לך את ייעוץ ה- SEO הטוב ביותר עבורך.

ייעוץ SEO התפור בדיוק לצרכים ולאתגרים השונים שהאתר שלך או בכלל העסק או הארגון שלך צריך להתמודד איתם במישור האורגני בגוגל.

וזה לגמרי לא משנה לי האם האתר שלך הוא אתר WordPress, אתר Java Script או כל פלטפורמה אחרת. זה גם לגמרי לא משנה לי אם מדובר על אתר תדמית, חנות אינטרנטית, קידום אפליקציה, קידום ערוץ YouTube, או קידום אורגני לאתר חדשות.

בעולם ה- SEO מכנים אותי המפקח. מפקח ה- SEO הראשון. כי אני נכנס לקטנות, מתבסס על מדע, נתונים וחישובים שונים ולא מתבייש לצלול לעומק של הקוד של אתר האינטרנט שלך, כדי לספק לך את הייעוץ הטכני המושלם לקידום אתר האינטרנט שלך בגוגל.

יהונתן כהן - המפקח

 

ייעוץ SEO מלווה בתמונות מסך

אני עובד עם לא מעט סמנכ"לי שיווק (CMO) במגוון חברות ומול מתכנתי אתר האינטרנט שלהם ואני מאמין שכדי שאוכל לספק להם את המענה הטוב ביותר, אני צריך להבין את השוק שלהם, מה חשוב להם לקדם עסקית, לזהות מה הליקויים או החוסרים שמונעים מהם להתקדם בגוגל ואז לספק להם תמונות מסך הממחישות את הליקויים שיש לתקן לצד הסברים פשוטים להבנה.

דו"ח ליקויי SEO

זה אני עושה על ידי דו"ח ליקויי SEO, אותו אני מספק לחברות וארגונים שונים. כאשר מבנה הדו"ח הוא בעל תבנית קבועה:

שער

השער כולל תאריך + תוכן עניינים של 3 עד 5 הליקויים המשמעותיים ביותר.

הסבר על כל ליקוי

הסבר על כל ליקוי, המפרט את:

  1. החשיבות עבור ה- CMO
  2. הדרך לתקן עבור מתכנת האתר
  3. תמונת מסך הממחישה את הליקוי או החוסר

מסודר מהקל אל הקשה ומהמשמעותי ביותר לפחות

כאשר הסדר של הליקויים השונים בדו"ח ליקויי ה- SEO אשר אני מפיק ללקוח, מורכב מהקל אל הקשה מבחינת יישום הפתרון, ומהמשמעותי ביותר לפחות מבחינת ההשפעה של הליקוי או החוסר על קידום אתר האינטרנט בתוצאות החיפוש בגוגל.

תמונה להמחשת הכותרת "ייעוץ SEO מלווה בתמונות מסך" בתמונה רואים מאחורה של אדם המתבונן לתוך מסך מחשב נייד. מסך המחשב הנייד מציג תמונה של זכוכית מגדלת ובתוכה גרך אדום הנמצא בעלייה. מתחת לאייקון קיים הכיתוב: "SEO PERFORMANCE" ומתחתיו כפתור עם הכיתוב: "START"

 

יועץ SEO גם ב- Zoom

לפעמים דו"ח ליקויי SEO לא מספק או לא רלוונטי לבעיות או האתגרים איתם הלקוחות שלי לפעמים נאלצים להתמודד. במקרה כזה לפעמים עולה הצורך בפגישת Zoom בה אני מציג את הליקויים ב- Live ומקיימים שיחה ישירה עם הצוות הטכני, על מנת להגדיר את הליקוי ולאפיין את הפתרון.

הפגישות האלה ב- Zoom לרוב מתרחשות כאשר הלקוחות נמצאים בתהליך עיצוב האתר מחדש וחוששים ובצדק שעיצוב האתר מחדש יפגע להם במיקומים.

כמו כן, הפגישות האלה גם מתרחשות, כאשר ללקוח היה אתר בפלטפורמה מסוימת וכעת הוא ממיר את כל כולו לאתר מבוסס Java Script והוא רוצה להיות בטוח שגוגל יצליח לסרוק אותו ללא כל בעיה.

ייעוץ לקידום אתרים לגדולים ולקטנים

יש לי שני סוגי לקוחות הצורכים ממני ייעוץ לקידום אתרים:

  1. חברות ענק בינלאומיות
  2. עסקים קטנים מקומיים

חברות ענק בינלאומיות

חברות ענק - המעוניינות בייעוץ SEO אשר ילווה את המתכנתים והמעצבים שלהן או את צוות ה- SEO הפנים ארגוני הקיים להן אשר חסר לו הידע הטכני או הניסיון הייחודי באתרים פחות סטנדרטים והרבה יותר אותנטיים.

עסקים קטנים מקומיים

עסקים קטנים – אשר פחות מעוניינים כעת במקדם אתרים אורגני - אשר יקדם להם את האתר האינטרנט שלהם בחבילת ריטיינר חודשית, ומוכנים לשלם קצת יותר, על מנת לזכות בייעוץ ראשוני והכוונה כדי לבנות יחד איתי את האסטרטגיה שלהם לקידום האתר בגוגל, כאשר את היישום הם מתכוונים ליישם בעצמם.

או בליווי שלי המבוסס על בנק שעות אותו הם רכשו מראש.

תמונה הבאה להמחיש את תפקיד יועץ SEO דרך הזום. בתמונה קיים הכיתוב בגדול SEO בשלוש אותיות מופרדות. כאשר על המחשב הנייד מקליד אדם עם חולצת פסים אדומה. לידו יושב אדם עם טאבלט ביד.

יועץ שיווק דיגיטלי המומחה ב- SEO

אני מומחה ב- SEO, בזה אין ספק. אני מבין גם במגוון מדיות חברתיות שונות, בפרסום ממומן ובעוד כל מיני ערוצי שיווק דיגיטליים וכאשר יש בהם רכיב שיש לו השפעה ישירה על הקידום האורגני של האתר שלך בגוגל, אני גם אגיד לך;

כאשר המיקוד שלי עבורך תמיד יהיה ה- SEO. קידום אורגני בגוגל. ואם תצטרך בניית אסטרטגיה דיגיטלית אשר תעלה את אחוזי ההמרה שלך מהטרפיק האורגני המגיע אליך לאתר האינטרנט, אנחנו נשב ונבנה את האסטרטגיה עבור הארגון שלך ביחד.

אני יועץ SEO עם 15 שנות ניסיון בפיתוח אתרים

אסכם את כל אשר ציינתי כאן בטבלה קצרה שתעזור לך להכיר אותי טוב יותר כיועץ SEO בעל יכולות טכניות גבוהות:

היכולת או היתרון שלי הסבר קצר
אוזן קשבת יש לי סבלנות רבה, וניסיון עם פיתוח פתרונות מותאמים אישית למגוון רחב של לקוחות. כאשר לך יש אתגר או צורך עסקי, אני אהיה זה שיקשיב.
ראש גדול הקשבתי לך וכעת הגיע הזמן שאני אגדיל ראש כדי לדובב אותך. על מנת שנוכל יחדיו להעמיק באתגר או בצורך העסקי שלך לפני שנייצר לך את הפתרון הטוב ביותר עבורך ואולי גם היצירתי.
יצירתיות האתגר הוגדר. הצורך העסקי הובן. עכשיו זה הזמן שלי ליצור לך אסטרטגיה עסקית - שיווקית לקידום אורגני של אתר האינטרנט שלך.
ניסיון עשיר ורב שנים

 

יש לי ניסיון של 15 שנים בתכנות אתרים, ניסיון של 5 שנים ביצירת אסטרטגיה חדשנית לבניית קהילות עסקיות ומיתוג לארגונים גדולים וניסיון של 4 שנים רצופות בקידום אתרים מקטנים ועד גדולים עם 90% הצלחה תוך 7 חודשים בממוצע.
חשיבה עסקית כאשר אני בונה את האסטרטגיה של קידום האורגני עבור אתר האינטרנט שלך או הנכס הדיגיטלי, הפרמטר הראשון שאני מכניס אליו זה הערך העסקי עבורך.

סמנכ"ל שיווק (CMO) מעולה תמיד ישלב בין שורת הרווח לשיווק, כך גם אני עבורך.

יורד לפרטים הקטנים קיבלתי את הכינוי המפקח - כי אני מאמין שהפרטים הקטנים הם מה שיוצרים את ההבדל הגדול ולכן אני נוהג לצלול לתוכם.

בנוסף קיבלתי את הכינוי המפקח כי לא רק שאני מעמיק בפרטים הקטנים אלא הקידום שאני עושה מבוסס על מדע, חישובים ונוסחות מתמטיות.

בעל יכולות טכניות גבוהות פעם נוספת - אני מתכנת עם ניסיון שלמעלה מ- 15 שנים בפיתוח אתרי אינטרנט, כולל פיתוח תוספי WordPress, אני אוטודידקט, ומעל הכול אני טכנולוג שאוהב טכנולוגיה ואני עושה הרבה מאוד SEO טכני, כולל קידום אתרים מבוסס Java Script
יועץ SEO למגוון רחב של נכסים דיגיטליים אורגניים זה לגמרי לא משנה לי מה הנכס הדיגיטלי שמנסים לקדם כל עוד מדובר בקידום אורגני; אתר תדמית, חנות אינטרנטית, ערוץ YouTube, קידום אפליקציה, קידום אתר חדשות, אתר Java Script, אתר WordPress או כל פלטפורמה אחרת.

אם זה אורגני - אני יודע ואוהב לקדם את זה.

ייעוץ SEO מלווה בתמונות מסך ואפשר גם ב- Zoom אני מאמין בוויזואליות. על כן כל דוחות ה- SEO שתזכו לקבל ממני יכללו בתוכם תמונות מסך הממחישות את הליקוי או החוסר המדובר לצד 2 הסברים; הסבר אחד ל- CMO המפרט את החשיבות. והסבר שני למתכנת המפרט את הפתרון.

כאשר זה לא יספיק, מה שיכול לקרות לפעמים - אנחנו נקיים פגישת Zoom בה נציג את הדברים ב- Live תוך כדי סיעור מוחות עם כל הנוגעים בדבר.

לייעוץ SEO מומלץ ליצור איתי קשר עוד היום. אני המפקח אהיה לך יועץ SEO המומחה בקידום אתרים ונכסים אורגניים בגוגל, ובעל יכולות טכניות גבוהות. למידע נוסף ושאלות אפשר להתקשר או להשאיר פרטים דרך האתר ואצור איתך קשר עוד היום או ביום העסקים למחרת.

יועץ SEO - סיכום בכותרות

מתוך מגזין המפקח
לוגו אתר המפקח - הלוגו בצורת שפם דחור ובתוכו זכוכית מגדלת היוצרת עין כאשר ממנה נוצר גרף בעלייה
עוד רגע מזמנך בבקשה...
אתר האינטרנט שלך מתקדם בגוגל?

המפקח ישמח להפתיע אותך עם 3 תובנות משמעותיות על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלך

דילוג לתוכן