דרושים SEO

דרושים SEO, או יותר נכון לנסח – דרושים אנשי SEO. בין חיפוש מקדמי אתרים לבין משרות קידום אתרים, יש הרבה דמיון ולא משנה מה הצד שלך במטבע. אני פיתחתי שיטה ייחודית להשמת מקדמי אתרים ואנשי SEO ואני אשמח לשתף איתך את השיטה שלי.
לשיתוף עם קולגות:

בקצרה: אני בוחן ב- Live את מקדמי ה- SEO הפוטנציאלים לתפקיד ואף מלווה אותם מקצועית בין 3 חודשים ועד חצי שנה לאחר שקיבלת אותם לתפקיד.

בסוף העמוד מתפרסמות משרות SEO.

 

וכעת הכרות

אני מומחה ל- SEO, אני עושה SEO לחברות וארגונים גדולים בישראל ובעולם, ואני מלמד עסקים קטנים איך לקדם את עצמם בגוגל. אני מכשיר צוותי מקדמי SEO עבור ארגונים וחברות שונות ואני מספק ייעוץ SEO לכל דורש או דורשת.

בנוסף לכל זה יצרתי תכנית השמה של מקדמי אתרים ואנשי SEO עבור ארגונים קטנים עד גדולים מרמת מחוסרי ניסיון ועד מומחים.

בתכנית אני מראיין באופן מקצועי כל מעומד ומעומדת רלוונטי ורלוונטית ואף בוחן אותם בעצמי, במבחן פרקטי בזום וב- Live בקידום אתר הדומה בתשתית הטכנולוגית שלו וביעדים השונים לאתר או האתרים של הארגון שלך.

על מנת לוודא שמי שיגיע או תגיע לראיון אצלך, אכן יהיה או תהיה רלוונטי.

אז בואו נתחיל ונבין את השיטה לעומק.

 

יצירת מודעת דרושים - קידום אתרים

בשלב הראשון הארגון המעסיק (משמע הארגון שלך) יוצר מודעת דרושים ושולח אליי, אני מלטש אותה ומקיימים פגישה של עד חצי שעה בזום. כאשר בפגישת הזום אנחנו ממשיכים לאפיין את מקדם האתרים הדרוש למשרה.

דרוש מקדם אתרים עם ניסיון

אנחנו נפצח בדיוק את רמת הניסיון של מקדם ה- SEO הדרושה לארגון שלך ואף נעמיק כדי להבין למה דווקא רמת הניסיון הזו היא שנמצאה מתאימה.

לא רק זה, כל מי שיציע את עצמו לתפקיד, יעבור מבחן SEO מעשי ב- Live דרך הזום, בו אני אבדוק 3 פרמטרים:

  • יכולות חשיבה, למידה ותכנון אסטרטגי
  • עבודה עם מגוון טכנולוגיות ואוריינות דיגיטלית
  • בקיאות וניסיון בתחום ה- SEO

 

דרושים SEO ללא ניסיון?! - אני אכשיר אותם

זה לא כל כך משנה האם בחרתם במקדם SEO עם ניסיון או ללא ניסיון, בשורה התחתונה תהליך ההכשרה יכול לקחת את הזמן הרב ביותר ולא תמיד יש בארגון שלך מישהו שיש לו את הזמן להכשיר או היכולת המקצועית.

כאן אני נכנס לתפקיד, שכן לאחר שקיבלת את המעומד ממני לתפקיד, הקשר בינינו רק התחזק בכך שאמשיך יחד עם המעומד לשלב הבא, השלב שבזמן שהוא עובד אצלך, אני אמשיך בשעות וימים קבועים להכשיר אותו מקצועית, בתחום ה- SEO.

הידע והניסיון שלי הם מאוד מעמיקים. יש לי ניסיון של למעלה מ-  15 שנים בפיתוח WEB, ניסיון של כמעט 5 שנים בתחום ה- SEO וניסיון של כ- 7 שנים במצטבר בניהול צוותים וחשיבה אסטרטגית עסקית.

על כן יש לי את היכולת, הידע והניסיון כדי להכשיר צוותי SEO עד כדי הקמת מחלקת SEO שלמה ומתפקדת.

הכשרה מקצועית - SEO של 3 עד 6 חודשים ראשונים

תקופת ההכשרה בה אכשיר את עובדי ה- SEO שלך, ואני אומר עובדים ברבים ולא עובד, גם אם זכית ממני רק למקדם או מקדמת SEO אחד. היא מכוון שברגע שזכית ממני אפילו רק למקדם SEO אחד, זכית בתכנית הכשרה מקצועית אליה ניתן להכניס את כלל צוות ה- SEO של הארגון שלך.

ההכשרה מותאמת אישית לרמת מקדמי ומקדמות ה- SEO של הארגון שלך. מרמת מתחיל ועד רמת מאסטר הכוללת גם הביטים טכניים רבים, כגון SEO לאתרי JS.

התנאי היחיד שחשוב לי שיהיה למקדמי ה- SEO המגיעים מהארגון שלך אם הם לא הגיעו דרכי (אם הם הגיעו דרכי אז בטוח יש להם את היכולת הזו), זה שתהיה להם יכולת למידה. כאשר בעיניי יכולת למידה לרוב המחולט יש, השאלה היא רצון ואש בעיניים.

 

דרושים אנשי SEO

בעיניי ישנם מספר סוגים שונים של אנשי SEO, שאחד מהם כנראה בטוח הארגון שלך יצטרך. תיאורי רמות תפקידי ה- SEO הבאות, הן לפי תפיסתי:

Junior SEO

מקדם SEO מתחיל ללא ניסיון קודם בעל יכולת למידה גבוהה, אוטודידקט, עם הרבה תשוקה ומוטיבציה לצלול לתוך עולם ה- SEO העשיר.

SEO Specialist

מקדם SEO עם שנתיים עד 4 שנים ניסיון בקידום עסקים קטנים עד בינוניים מקומיים, כגון משרדים של עורכי דין, רואי חשבון, מסעדות ואפילו חנויות דיגיטליות.

Senior SEO Expert

מומחה SEO בכיר עם ידע מעמיק, אשר קידם בעברו עסקים קטנים עד גדולים, בשפת אימו (כגון עברית, ערבית, צרפתית וכן הלאה) ובאנגלית לקהל אמריקאי ובריטי כאחד, תוך כדי שהוא עונה על האתגרים השונים הקיימים כאשר מקדמים אתר הפונה לשתי מדינות שונות אשר מדברות בשפות זהות. בין לקוחותיו ניתן למצוא חברות הייטק, סטרטאפים רבים וחברות בינלאומיות.

Head of SEO / SEO Team Lead

ראש תחום SEO או מנהל צוות SEO, מומחה SEO בכיר אשר צבר ניסיון עשיר לא רק בקידום של עסקים קטנים עד גדולים, מקומיים ובינלאומיים וכמובן בשפות שונות, גם כאשר הוא לא ידע את השפה בכלל. אלא הוא גם בעל הניסיון בלהוביל צוותי SEO תחתיו ולהכשירם מקצועית.

SEO Developer

מפתחי SEO, הם בעלי שני כובעים באדם אחד. מצד אחד הם מתכנתי WEB לשעבר בעלי ניסיון עשיר בשפות תכנות מגוונות וסביבות עבודה שונות כגון JS, jQuery, Angular, SQL, PHP ועוד.

מהצד השני הם מומחים ל- SEO בעלי ניסיון מעמיק בקידום אורגני של חברות בינלאומיות ענקיות ובשלל פלטפורמות, כולל אתרים אינטרנט אשר נוצרו בהתאמה אישית, דוגמת קידום אתרי JS, מה שנקרא בקיצור SEO JS.

 

משרות  SEO

כותרת התפקיד יעדי התפקיד והמיומנויות הנדרשות
מקדם SEO מתחיל מקדם SEO ללא ניסיון קודם, לרוב מדובר בעבודתו הראשונה בתחום. על כן חשוב לנו שיהיה אוטודידקט ובעל קליטה מהירה. מדובר בכוח עבודה זול יחסית שע"י הכשרה מקצועית איכותית יהיה בעל תפוקה שעונה על התמורה
מקדם SEO עם ניסיון של שנתיים מקדם SEO שכבר קידם מספר אתרים בחייו, שולט בשפת המושגים אבל עדיין יש הרבה שהוא צריך ללמוד. כאן נרצה מקדם SEO שלמרות שכבר התחיל לצבור לעצמו רזומה והצלחות עדיין יהיה מוכן ללמוד דברים חדשים ולשנות שיטות קיימות. לרוב נתעניין במקדם עם ניסיון זה כאשר נרצה לצלול למים העמוקים כבר מהיום הראשון לתפקיד
מומחה SEO / מקדם SEO בכיר מקדם SEO אשר בעל ניסיון עשיר ולכן יתחיל כבר ממשכורת יחסית גבוהה, מה שמעיד על הארגון המעסיק אותו. לרוב מיועד לתפקיד ברמה בינלאומית תוך הכשרה מקצועית של הצוות המקביל אליו
מקדם SEO לאתר בינלאומי מקדם SEO בעל שליטה מלאה בשפה האנגלית לרוב, ברמת שפת אם. אשר מסוגל ובעל ניסיון בעבודה עם שפות נוספות גם כאשר לא ידע אותם כלל, וכן גם ניסיון בקידום אתרים במספר מדינות במקביל. לרוב נתעניין במקדם עם ניסיון זה, כאשר נרצה להתרחב ולקדם את המותג במדינות נוספות.
מקדם SEO טכני מקדם SEO טכני, הוא מקדם בעל יכולת פיתוח אתרים, אשר יודע לקרוא קוד, ולרוב נתעניין במקדם שכזה כאשר יש לנו צוות פיתוח אשר פיתח לנו אתר ב- JS או במערכת מותאמת אישית בכל שפת תכנות אחרת, ועל כן נצטרך מקדם SEO אשר ידע ללוות את צוות הפיתוח ולאפיין לו משימות SEO שונות כדי לתפוס תאוצה בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. מקדם SEO טכני פרט לידע הרב שיש לו בפיתוח אתרים, יהיה גם מומחה ל- SEO.

 

דרושים קידום אתרים מהבית

בעולם המשתנה שלנו, עבודה מהבית זה כבר לא מושג זר. למעשה הרבה ממשרות הדיגיטל כיום מתבצעות מהבית ומכל מקום אחר בעולם. אפילו יש לזה שם "נוודים דיגיטלים".

בכל מקרה, בין אם דרוש לך מקדם אתרים שיעבוד מהבית או מהמשרד, אני אמצא עבורך את המקדם בו חפצה נפשך.

כאשר ב- 3 עד ה- 6 החודשים הראשונים, במידה והעבודה אליה זכית ממני למקדם SEO, היא עבודה מהבית, פרט להכשרה המקצועית שאעביר למקדמי ה- SEO  שלך, אני אהיה גם מי שאפקח עליו בנוסף או במקביל לעבודה השוטפת שלך איתו.

וזה על מנת להבטיח כי המקדם או המקדמי SEO אשר זכית ממני, אכן יענו לך על כל הצרכים ואשר יעבדו לרשותך לטווח הרחוק וכבר מהיום הראשון.

למעשה, אני אפילו אעביר לארגון שלך הדרכה איך ניתן לעבוד מהבית דרך Discord ולהרגיש קרובים יותר מאשר כל עבודה פיזית מהמשרד.

 

לסיכום ואז נעבור למשרות

עם השיטה הייחודית שפיתחתי להשמת מקדמי SEO בארגונים שונים, הכוללת גם סינון ראשוני, פיקוח והכשרה מקצועית אני בטוח שיש לי את מקדם או מקדמת ה- SEO עבורך. עבור הארגון או העסק שלך.

על כן למידע נוסף ולמציאת מקדם ה- SEO עבורך, יש ליצור איתי קשר ונמשיך משם.

 

משרות קידום אתרים

מקדמי אתרים ואנשי SEO, כאן ניתן למצוא משרות SEO מגוונות מרחבי הרשת, מעוניינים במשרה מהרשימה מטה? יש להשאיר פרטים בטופס של המשרה המעניינת.

[משרות SEO לקידום אתרים יתחילו להתפרסם כאן ממש בקרוב]

דרושים SEO - סיכום בכותרות

מתוך מגזין המפקח
לוגו אתר המפקח - הלוגו בצורת שפם דחור ובתוכו זכוכית מגדלת היוצרת עין כאשר ממנה נוצר גרף בעלייה
עוד רגע מזמנך בבקשה...
אתר האינטרנט שלך מתקדם בגוגל?

המפקח ישמח להפתיע אותך עם 3 תובנות משמעותיות על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלך

דילוג לתוכן