בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

המפקח, נעים להכיר

המפקח הוא מיזם חדשני ואובייקטיבי, שמשקף את כל פעולותיה של סוכנות הקידום שלכם. המפקח מספק אינפורמציה כנה, מהירה ואיכותית, שתאפשר לכם להבין בקלות ובבירור האם האתר שלכם מתקדם בכיוון הנכון ומה נעשה מבחינת הקידום שלו עד כה.

למי זה חשוב בכלל?

בעידן שבו ההתקדמות בגוגל היא חלק בלתי נפרד מכל הצלחה עסקית, מצופה ממקדם האתר שלכם לבצע קידום אורגני (SEO) מצטיין וללא פשרות. המקדם כמובן שולח לכם דוחות SEO שוטפים, משתף אתכם בהתקדמות של ביטויים ובכמות הכניסות העולה מידי חודש.

אבל מתי בפעם האחרונה שמעתם ממנו על כל אותם ביטויים שאינם מתקדמים, על דפים בעיתיים, על מגרעות או חולשות באתר ובקיצור – כל האינפורמציה ה”רעה” שנובעת ממאמצי הקידום שלו?

חיזוק חיובי לעבודת ה-SEO באתר שלכם

המקדם שלכם אולי מצוין, אתם אולי סומכים עליו וזה דבר נפלא. אבל האם ברגע האמת תצליחו להעריך עד כמה טובות הפעולות שביצע והאם האתר שלכם באמת ממצה עד כה את כל הפוטנציאל שלו? ובכן, כל עוד לא התמקצעתם בעצמכם ב-SEO, סביר להניח שאתם נותרים תמיד בפערי ידע משמעותיים.

וזה בדיוק המקום שבו אני – יהונתן כהן, נכנס לתמונה. נעים מאוד לפגוש אתכם!

את המפקח הקמתי בעקבות זיהוי כשל מובנה בשוק ה-SEO. אותו הכשל שגורם לבעלי אתרים לפעול מול מקדמי אתרים שונים, מבלי שתהיה להם דרך אישית להפריך, לאמת, לבדוק או להתעמת עם הידע והפעולות המקצועיות שהמקדם מבצע עבורם.

בדרך כלל, עבודת הקידום מצריכה המתנה מצד הלקוחות של כחצי שנה-שנה כדי לראות תוצאות של התקדמות בגוגל ולקבל טראפיק משמעותי יותר של גולשים לאתר, יחד עם עשרות אלפי שקלים ששולמו למקדם לאורך אותה תקופה. האם המקדם הצליח השיג את המטרות בסיום התקופה? אם הוא מצידו טוען שכן, לבעל האתר לא תהיה שום דרך להתווכח עם הנתון הזה.

המפקח נועד כדי ליצור שינוי אמיתי בעולם ה-SEO, להעשיר את הידע הקיים בקרב בעלי האתרים כלקוחות מקדמי ה-SEO, לספק תמיכה ושקיפות לנתוני האתר ולבסס יחסי אמון ארוכי טווח בין מקדמים ולקוחות, לצד שקט נפשי וודאות מוגברת לגבי אופן קידום האתר בגוגל.

אז מה בדיוק עושים פה?

המפקח מתמחה בקידום אתרים אורגני (SEO) ועורך בקרת איכות לאתרים ולמקדמי SEO. בקרת האיכות המבוצעת כאן מתקיימת דרך סדרת פעולות שונות:

 • מעבר על הדוחות החודשיים שקיבלתם ממקדם האתר
 • קריאת נתונים והסקת מסקנות סמויות מבין השורות
 • בדיקה מעמיקה על האתר ונתוניו והעברת כל המידע אליכם באופן גלוי, מדויק, שקוף ואחראי, כך שיימנע מצב של הסתרת אינפורמציה עסקית ומכרעת שחשובה להתנהלות העסק שלכם.
 • המפקח מגן על האינטרסים שלכם, “נכנס לנעלי המקדם” ומתפקד כנציג מטעמכם מול המקדם בפועל במידת הצורך, בשיחות הבהרה ובבדיקת ביצוע עבודתו דרך שלל פרמטרים.

ומה יוצא מזה?

כל אלו נועדו לתרגם את שירותי ה-SEO שאתם צורכים לכדי מידע ברור ומעודכן שמאפשר לכם לשלוט טוב יותר בפעולות ומטרות האתר, לנהל כראוי את היקף הוצאות השיווק ולדאוג להתקדמות שוטפת ויעילה לאורך זמן.

את השירות המוצע אצלנו (פותח מתוך נוסחה ייחודית למפקח) לא תקבלו בשום מתכונת או עסק אחרים ושווה לצפות בחבילות הייחודיות ממש כאן.

למי מתאימים שירותי המפקח?

 • בעלי אתרים שמעוניינים ב-100% שקיפות לגבי פעולות הקידום המבוצעות לאתר
 • בעלי אתרים שמעוניינים לבדוק את מקדם האתרים ששכרו ולהבין האם הוא מתאים להם
 • בעלי אתרים שמעוניינים בפיקוח SEO שוטף
 • בעלי אתרים שמעוניינים בבדיקה חד פעמית (מתוך מגוון בדיקות אפשריות לבחירתכם) לשיקוף מצב קידום האתר
 • בעלי אתרים שמעוניינים בגורם מקצועי, ניטרלי ואובייקטיבי שיספק להם נתונים מכריעים להחלטות לגבי המשך עבודת הקידום
 • בעלי אתרים שמרגישים שהאתר שלהם לא מתקדם כראוי ושעבודת הקידום הנוכחית שמבוצעת להם לא מניבה פירות
 • סוכנויות קידום ודיגיטל שמעוניינות לבדוק את התנהלותן הפנימית ולהתייעל מקצועית מול לקוחותיהן

לא מתפשר על שקיפות המידע שתקבלו

כמי שלמד תכנות אתרים והקים אתרים כבר בגיל 12, הקים סטארט-אפ ראשון בתמיכת מנטורים משפיעים וידועים מעולמות היזמות והטכנולוגיה בגיל 15, קידם יזמות בקרב בני נוער בפריסה ארצית, שירת בתפקיד טכנולוגי – פיקודי בחיל הים, הקים את חברת הייעוץ והחדשנות האקג’ון שהתמקדה בהפקת אירועי חדשנות (בעיקר האקתונים) ובייעוץ ליצירת תוכן חדשני מניע לעשייה פעילה וניהל עד לאחרונה את מחלקת ה-SEO באחת מסוכנויות קידום האתרים המובילות והמרכזיות בישראל – אני מביא איתי שילוב מקצועי בין חדשנות ותכנות, שמתנקז לכדי עשייה יעילה ביותר בתחום ה- SEO.

עבודת המפקח מתבססת על עיקרון השקיפות לפיו כל פונה זכאי לקבל מידע מלא, אובייקטיבי ונטול פניות. הרקע המקצועי שצברתי מאפשר לי לרדת עד לדקויות והפרטים הקטנים ביותר ולתחקר אותם ממספר זוויות. בנוסף, אני מבין היטב את הצרכים העסקיים שלכם ופועל מתוך רצון להגן עליהם.

אני מאמין שבקבלת תמונת המצב הרחבה והמדויקת ביותר, אוכל להילחם עבור האינטרסים העסקיים שלכם בקידום האתר ולוודא שגם מקדם ה-SEO הנוכחי שלכם נלחם בדיוק כמוני. צרו איתי קשר כבר עכשיו ואפעל להצלחה המקסימלית של האתר שלכם ברשת.