פיקוח SEO שיבטיח לך
שקט והשקעה בטוחה

המפקח יפקח לך על קידום האתר.

המפקח יעבור על הדו”ח החודשי שלך עבורך, יאתר טעויות, ייתן לך פידבק על העבודה החודשית של קידום האתר על ידי המקדם ה- SEO שלך וידגיש נקודות חשובות באתר שיש לשים לב אליהן מבחינת SEO. 

קידום SEO איכותי, זאת השקעה של אלפי שקלים בכל חודש, אין לך זמן לחכות חצי שנה ולהשקיע כסף לחינם כדי לגלות רק בדיעבד אם המקדם שלך בכיוון הנכון. פיקוח SEO עונה לך בדיוק על צורך זה עם הצעה משתלמת במיוחד לכל כיס.

מאפיינים

הכלי פותח על ידי מומחה קידום אתרים ויוצר שינוי משמעותי בתחום ה- SEO

קפיצת מדרגה

תעלה את רמת הקידום האורגני
של האתר שלך

השירות מיועד אך ורק למי שמשקיע כבר היום בקידום אורגני בגוגל, משלם אלפי שקלים למקדם האתר ורוצה להיות בטוח שהמקדם נמצא בכיוון הנכון, ולא עושה שום טעויות בדרך. מקדמי SEO נוהגים לומר ובצדק שקידום אורגני לוקח חודשים, אולי חצי שנה עד שתתחיל לראות תוצאות, ועד אז איך תדע שהוא בכיוון הנכון? יש לך זמן לחכות חצי שנה בתקווה שאולי הכל קורה כנדרש? אתה מוכן להשקיע חצי שנה עשרות אלפי שקלים בשביל השערה?

המפקח כאן כדי לשנות את המגמה. המפקח יעבור עבורך על הדו”ח החודשי שתקבל מהמקדם שלך, יעבור על הנתונים בעצמו. יבדוק את עבודת המקדם ואף יגיש לך דו”ח חודשי בעצמו הכולל מה עלה ומה ירד החודש, כולל פידבק פשוט שכל ילד בעל יכולת קרוא וכתוב יוכל להבין. 

המפקח יהוו עבורך כעיניים נוספות על קידום האתר, ויעזור לך להבין האם החודש עבודת מקדם ה- SEO שלך השתלמה.

טיפים ועוד

קבל גישה למגזין SEO חודשי ישירות לתיבת המייל או לחשבון ה-Whatsapp

המפקח חבר בעשרות קהילות SEO בארץ ובינלאומיות ועל כן בעל גישה לשפע של תכנים מקצועיים בתחום ה- SEO. תכנים אותם הוא מסכם, מפשט ושולח פעם בחודש אל חברי וחברות הקהילה המדהימה שלו, בעלי ובעלות האתרים שעל האתר שלהם הוא מפקח. 

הצטרף לקהילת המפקח.

מרכז ידע

ייעוץ SEO ישירות מה- ZOOM,
בכל חודש שתרגיש תקוע

כמנוי לשירות המפקח תהנה משיחות זום של חצי שעה בחודש אשר תוכל לשמור ולהוסיף לחודש הבא, כל עוד אתה מנוי. המפקח יענה לך על שאלות SEO חשובות, יספק לך ייעוץ איכותי ומקצועי על האסטרטגיה הדיגיטלית שלך ויוודא עבורך שאתה מלקטת ומנטר כל נתון חשוב המעיד על שינוי במצב קידום האתר שלך.

המפקח יהונתן כהן - מומחה קידום אתרים
המפקח יהונתן כהן - מומחה קידום אתרים
שקיפות

הצגת תמונה מלאה על ידי דו"ח SEO חודשי הקל להבנה

בעיות בהבנת דו”חות SEO מורכבים, עם יותר מידי נתונים, שרק מציינים מה עלה ומה נעשה, לפעמים מסתירים ומחפים על מה שירד או לא נעשה והיה צריך להעשות.

הדו”ח של המפקח יפשט לך את הדו”ח ה- SEO הנוכחי שמקדם שלך שלח אליך, תוך כדי מתן שקיפות מלאה של מה נעשה בצורה לקויה, מה נעשה בצורה מדהימה ומה לא נעשה כלל וצריך להעשות.

אם אין לך את הזמן לעבור על הדו”ח החודשי של המקדם שלך, אם אתה חושב שאולי ויש לו סתם מזל, או אם אתה עובר על הדו”ח החודשי אבל לא מבין ממנו הרבה, שקיפות זה בדיוק מה שחסר לך.

דו"חות

המפקח לא מסתפק רק בדו"ח החודשי של המקדם שלך...

המפקח יבקש ממך גישה לגוגל קונסול שלך, לגוגל Analytics, לתוכנת מעקב הביטויים שלך ולכל כלי אחר, שתוכל לספק לו גישה אליו, על מנת לספק לך נתונים טובים יותר, איכותיים יותר ומלאים יותר ככול האפשר.

אם לא תדע איך לעשות זאת, אל דאגה, המפקח יעשה זאת עבורך בשיחת טלפון קצרה בשילוב AnyDesk, תוכנת מחשב פופלרית לטובת שירות Help Desk.

יש לך שאלות?

המפקח יהונתן כהן,
זמין לך במייל ומוכן לענות לך על כל השאלות שלך.
כמה עולה שירות פיקוח SEO?

עלויות

חבילת פיקוח SEO

196

(1,900 ₪ / לשנה)

חבילת פיקוח עסקית

שיטת המפקח פותחה על ידי מומחה קידום האתרים יהונתן כהן. השיטה פותחה בראש ובראשונה כדי לספק שקיפות מיטבית לבעלי ובעלות האתרים על מנת שהם יוכלו להיות מסוגלים לבצע את עבודתם בקלות רבה יותר. מצד שני, להפוך להיות חלק מקהילת המפקח זאת היא דרך מצוינת לארגונים לראות מבעד להתקדמות האתר והצוות המקדם אותם כאשר הדבר מתבטא במספרים ובגרפים שקל להבין.

עבודת המפקח משאירה אותך עם ראש שקט, ועוזרת לך לייצר תובנות כדי לסייע לך להעביר להנהלה את התמונה הגדולה ולהתמקד במה שחשוב. השיטה מוכיחה את עצמה כבר מהחודש הראשון, מספקת נתונים קלים להבנה, על בסיס סטנדרט קבוע, ונוצרת בסביבה בעלת אוריינטציה עסקית המבוססת מדדים.

שאלות נפוצות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.