מומחה SEO

מומחה SEO או מומחה קידום אתרים אורגני, לתפיסתי הוא מקדם אתרים עם ניסיון פרקטי רציף, רב שנים בקידום אורגני של מגוון נכסים דיגיטליים רחב של לקוחות משלמים, ועם הצלחות רבות בשווקים תחרותיים בינלאומיים ומקומיים, שממשיך להתעדכן וללמוד עבור עצמו ולעדכן וללמד אחרים.
לשיתוף עם קולגות:

לפי תפיסה זו אני המפקח ואני מומחה SEO. יש לי:

  • ניסיון פרקטי רציף - רב שנים
  • אני מקדם אורגני מגוון רחב של נכסים דיגיטליים עבור לקוחות רבים
  • אני מקדם חנויות אינטרנטיות, אתרי תדמית, אתרי Java Script
  • בנוסף לאתרי חדשות, ערוצי YouTube ואפליקציות
  • יש לי 90% הצלחות תוך 7 חודשים בממוצע עבור לקוחות משלמים, בשווקים תחרותיים, בין אם בינלאומיים ובין אם מקומיים.
  • אני ממשיך להתעדכן וללמוד בעצמי - לראיה, רשימת ספרי ה- SEO שאני ממליץ עלייה וקראתי
  • ולא פחות חשוב, אני ממשיך לעדכן וללמד אחרים - ואתר המפקח (האתר הזה) הוא רק פלטפורמה אחת מיני רבות כדי לעשות זאת

מה אני אעשה עבורך בתור מומחה SEO?

אם ברצונך לקדם אתר אינטרנט או נכס דיגיטלי כזה או אחר בצורה אורגנית במנועי החיפוש של גוגל (מנוע החיפוש האהוב והמוכר של גוגל לאתרי אינטרנט וחנויות דיגיטליות, מנוע חיפוש לסרטונים - YouTube, מנוע חיפוש לאפליקציות - Google Play Store , או מנוע חיפוש לחדשות - Google News) אני המומחה עבורך.

אני אוטודידקט בעל ניסיון בפיתוח אתרים (כתיבת קוד) של למעלה מ- 15 שנים, בעבר הייתי מנהל מחלקת SEO בסוכנות קידום האתרים עשהאל דרייר בע"מ, וכיום למעלה משנה לאחר שעזבתי, אני יועץ SEO לחברות ענקיות בארץ ובעולם ועושה קידום אורגני לעסקים גדולים וקטנים שמעוניינים בערך המוסף שאני מספק להם בתור המפקח.

הערך המוסף שלי כמפקח

תחום ה- SEO (Search Engine Optimization) כולל בתוכו מספר חוקים והנחיות איך לקדם נכס דיגיטלי (כגון אתר אינטרנט) בצורה אורגנית. כאשר היסודות של קידום אורגני הם:

  1. קישורים חיצוניים מאתרים שונים אל הנכס הדיגיטלי שלך
  2. יצירת תוכן לאתר האינטרנט שלך או לכל נכס דיגיטלי אחר שברשותך
  3. אופטימיזציה בתוך ומחוץ לאתר (הנכס הדיגיטלי)

ואם לסכם - לבנות מותג הנותן ערך מיידי לגולש תוך כדי הנגשת המידע הזה למנועי החיפוש. כאשר הערך המוסף שלי בתור המפקח מלבד היותי עושה את כל הנ"ל, זה שאני מתבסס על נתונים, על מדע, חישובים ומשוואות שונות, וכן גם על לא מעט מחקרים; כי אני חנון.

לצד הידע הטכני הרב שיש ברשותי והניסיון העסקי שאני מביא איתי מעברי כאסטרטג לחדשנות עבור ארגונים גדולים.

תמונת פרופיל של יהונתן כהן המכונה המפקח עומד מימין ללוגו של המפקח.

מה הערך של מומחה קידום אתרים אורגני עבורך?

בתור מומחה SEO עם ניסיון של 4 שנים אינטנסיביות בקידום אתרים, עבור עשרות אתרים (למעלה מ- 70 נכסים דיגיטליים של לקוחות משלמים שאני זוכר) לפחות דבר אחד אני הפנמתי;

אומנם קידום אורגני לוקח זמן - אבל הוא נשאר להרבה יותר זמן מכמה שהשקעת בו. זאת אומרת שהאתר התדמית שלך, החנות האינטרנטית שלך, ערוץ ה- YouTube שלך או כל פלטפורמה דיגיטלית אחרת שמשמשת אותך לעסק או לארגון שלך הם נכס דיגיטלי שמכניס לך הכנסות בצורה זו או אחרת אבל Ones השקעת בהם, בעולם האורגני הדיגיטלי - ההשקעה תשמר.

אולי מידי פעם לפעם, יהיה לך הצורך לטפח את הנכס כי זה חלק מהתחרות או כי יהיה לך עניין לכבוש גם תחום ביטויים או מושגים נוסף. אבל כך או כך – ההשקעה, התוכן, הקישורים, העבודה שבוצעה בתוך האתר או מחוצה לה ברוב מהדברים והמקרים תשמר.

כאשר מומחה קידום אתרים אורגני יספק לך ערך בדיוק בנקודה זו. הנקודה שמעבר ללחם ולחמאה שכל מקדם SEO יודע לעשות. הוא יספק לך גם הכוונה במה נכון להתמקד קודם, הוא יבנה לך אסטרטגיה אשר מבוססת על השוק שלך, התקציב והחסמים הארגוניים.

חסם ארגוני דוגמת עיצוב האתר שהארגון אוסר לשנות למרות שהוא לא חיובי להתקדמות האתר בגוגל.

במילים פשוטות - מומחה קידום אורגני, מומחה SEO, הוא מישהו כמוני; עליו ניתן להישען ולהתייעץ ברמת האסטרטגיה, החשיבה ומגוון האתגרים ולא רק מה צריכה לכלול החבילה וכמה זה יעלה לי.

מומחה SEO יוכל לסייע לך במגוון רחב של נכסים דיגיטליים

למעשה יצרתי עבורך טבלה אשר מסכמת את מעשיו את מומחה ה- SEO עבור כל סוג נכס דיגיטלי אורגני שהזכרנו כאן למעלה:

סוג הנכס הדיגיטלי הערך המוסף של מומחה ה- SEO
אתר תדמית או פורטל אתר תדמית או פורטל מבוסס פלטפורמה דוגמת WIX או WordPress או כל פלטפורמה אחרת.

מומחה ה- SEO יתמקד בהיררכיה עמוקה, במבנה התכנים, בשיפור אחוזי ההמרה ויבנה עבורך את האסטרטגיה השיווקית שתדבר עם הערך העסקי ושורת הרווח.

חנות אינטרנטית אתר דוגמת WordPress – WooCommerce  או PrestaShop או Shopify או כל פלטפורמה אחרת כדי למכור את הסחורה שלך.

מומחה ה- SEO יבליט את הקטגוריות החשובות לך, יוודא שהכול נסרק כראוי ושיש סקירות איכותיות ועשירות, מגוף ראשון של מומחים על מוצרים נבחרים שלך.

אתר Java Script אתר אינטרנט הכתוב ב- Fireworks מסוים של שפת התכנות Java Script דוגמת Angular או React.

מומחה ה- SEO יעבור על הקוד של האתר, יוודא כי גוגל מקבל גרסה סטטית של כל סוג עמוד באתר, יבדוק שהקישורים באתר הם קישורי a Href, ייצור קישורים באתר שמכוונים לעמודי 404 בכוונה כדי לוודא שלא מדובר על עמודי 404 soft ויעשה עוד לא מעט בדיקות טכניות לפני העלאת האתר לאוויר ואחריו

אתר חדשות קידום אתר חדשות ב- Google News.

מומחה ה- SEO פרט לשמירת ההנחיות ולאופטימיזציה שעושים בכל מקרה בעמודי אתר האינטרנט ובסרטוני YouTube;

הוא ידאג לייצר אסטרטגיית תוכן לעדכון תכנים בתדירות גבוהה, קישורים יוצאים איכותיים מתוך הכתבה, ויעבוד עם RSS.

בנוסף הוא יוודא שאכן הכתבות מגיעות לקהלים שונים בגוגל News ושכלל העמודים באתר נטענים מאוד (!) מהר ומותאמים 100% למובייל ויעשה עוד הרבה יותר.

ערוץ YouTube פרט לאופטימיזציה לכל סרטון ומחקר תכנים עשיר על מה מומלץ לייצר את הסרטונים השונים, מומחה ה- SEO יעשה יותר;

הוא ייצור אתר אינטרנט - ארכיון לכלל סרטוני ה- YouTube בהם תוכן המסקר כל סרטון וסרטון, הוא יוסיף לתיק הקישורים החיצוניים קישור חדש על כל סרטון שעלה, הוא יוודא שיש מי שיוסיף כתוביות בלפחות שתי שפות רלוונטיות:

אחת באנגלית והשנייה בשפת הסרטון או שפה רלוונטית אחרת במידה והסרטון כבר באנגלית והוא לא ינוח לרגע.

אפליקציית מובייל קידום אפליקציה בחנות האפליקציות של App Store  &  Google Play Store, או במילים אחרות: ASO ראשי תיבות של - App Store Optimization.

מומחה ה- SEO מעבר לאופטימיזציה שמי שעושה ASO יודע, הוא יוודא כי האייקון של האפליקציה נראה טוב ומזמין, הוא ישקיע את המחשבה בבחירת הקטגוריה לאפליקציה, הוא ידאג שתיאור האפליקציה יהיה בכמה שיותר שפות ככול הניתן והוא ישקיע הרבה מזמנו כדי לשפר את אחוזי ההמרה.

*כל המצוין בטבלה זו, הינו מעבר ללחם והחמאה כגון קישורים חיצוניים, תכנים לנכס ואופטימיזציה שכל מקדם אתרים מתחיל מכיר.

מומחה קידום אורגני שמחבר את כל הקצוות

לסיכום מומחה קידום אורגני או כפי שאני נוהג לומר - מומחה SEO הוא לא רק יעשה עבורך את הלחם והחמאה, אלה הוא יחבר עבורך את כל הקצוות תוך כדי שהוא שם את שורת הרווח שלך, בשורה הראשונה.

חשוב לו שהעסק שלך או הארגון שלך יראו רווח מהקידום האורגני ולכן הוא עושה את המעבר. לא רק את הדברים שגוגל כותבים עליהם בשלל ההנחיות שלהם, לא רק הדברים שלומדים בקורסים לקידום אתרים או בספרים, אלא גם את הדברים שניתן ללמוד ולהפנים רק מתוך ניסיון העבר בו לומדים מה עובד יותר ומה פחות.

וכל זה כי מומחה קידום אורגני, הוא לא רק לומד את השוק ומבין הנכס הדיגיטלי שלך, הוא גם מכיר או יפנים דיי מהר את התחרות. וזה בדיוק מה שאני עושה בתור מומחה SEO.

אז אם דרוש לך מומחה SEO, אני אהיה המומחה עבורך. ניתן ליצור קשר דרך האתר, לשלוח מייל, וואטסאפ או להתקשר.

מומחה SEO - סיכום בכותרות

מתוך מגזין המפקח
לוגו אתר המפקח - הלוגו בצורת שפם דחור ובתוכו זכוכית מגדלת היוצרת עין כאשר ממנה נוצר גרף בעלייה
עוד רגע מזמנך בבקשה...
אתר האינטרנט שלך מתקדם בגוגל?

המפקח ישמח להפתיע אותך עם 3 תובנות משמעותיות על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלך

דילוג לתוכן