ספר קידום אתרים מס' 1 - SEO Books

6 ספרי שיווק מומלצים שאני בעצמי קראתי. אני אדייק כתבתי ביקורות לשישה SEO Books שמומלץ לקרוא. הספרים האלה ביחד הרבה יותר טובים מכל קורס קידום אתרים מקצועי אליו ניתן להירשם, או מדריך קידום אתרים שניתן למצוא ברשת. אפילו בחרתי לעצמי את ספר קידום אתרים מס' 1 שלי. שאני ממליץ לך לקרוא אם עבור מקום ממנו ניתן להתחיל ואם כדי לשפר יכולות קיימות שלך.
לשיתוף עם קולגות:

קורס קידום אתרים או ספר SEO? ספר טוב מנצח!

לאחרונה צצו להם לא מעט קורסי קידום אתרים שונים, אם פיזים ואם באון ליין, אפילו אני יצרתי קורס SEO שמעובר כהיותי מורה פרטי לקידום אתרים ב- Live, קורס מואץ ופרקטי עבור עסקים קטנים.

אבל אפילו אני אישית, דבר ראשון קודם כל אמליץ על ספר בתחום, אם לפני הקורס, אם במקביל ואם אחרי.

קורס קידום אתרים מקצועי

שלא תטעו יש לא מעט קורסי קידום אתרים מקצועיים בתחום. יש את הקורס החדש של עשהאל קידום אתרים (לא התנסיתי בקורס, אני פשוט מעריך את הבנאדם) ויש את הקורס של שמול קידום אתרים אשר בתחילת דרכי אפילו אני למדתי ממנו, אבל אף פעם אין תחליף לספר קידום אתרים טוב. זאת אומרת ממש טוב.

 

מדריך קידום אתרים VS ספר קידום אתרים

דבר דומה אני אומר על כל מדריך קידום אתרים אשר נמצא ברשת. ושוב, גם אני כתבתי מדריך עבור קידום אתרים אורגני בגוגל, שהוא מאוד מפורט ומספק ידע רב. אבל מהניסיון שלי אין תחליף לספר טוב.

מדריך SEO

בתור מפקח SEO, איך לא בנוסף למדריך המפורט שכתבתי על קידום אתרים, כתבתי מדריך SEO מעמיק לבדיקת פרמטרים שונים אשר משפיעים על קידום האתר שלך בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. ושוב פעם, זה לא מספיק.

כי בזמן שהמדרכים שלי עונים אולי על מספר שאלות חשובות, זה עדיין רק טיפה בים ועל כן אהבה הגדולה שלי היא ספרים. המקום בו יש את התשובות לכל השאלות.

 

SEO Books - ספרי שיווק מומלצים

אוקיי אז חפרנו מספיק, כעת בואו ונגיע לתכלס' ל- 6 ביקורות ספרים על שיווק אורגני שאני ממליץ לקרוא, ואף קראתי בעצמי:

  • אגב, לכל ביקורת ישנה בסופה קישור לרכישה מאמזון, כאשר כל רכישה מזכה אותי בעמלה כחלק מתכנית השותפים, כלל הספרים בהאנגלית.

 

ספר קידום אתרים מס' 1 - SEO for dummies

עם 464 עמודים המתחלקים ל- 5 חלקים וכוללים 27 פרקים. הספר עשיר בידע ומאוד מקיף. הוא כותב מה כדאי לעשות, מה מותר לעשות, מה יעשה נזק וממה לגמרי כדאי להיזהר. הוא מפרט לפרטי פרטים על מגוון אופטימיזציות, מסביר איך לרכוש קישורים, איך לחקור את המתחרים, מה חשוב כאשר יוצרים מאמרים ותוכן לאתר ועוד הרבה יותר.

כאשר בספר ישנן תמונות מסך להמחשה ושלל הסברים קצרים שקל לקלוט ולהבין. הספר שאני קראתי היה לא מזמן, הוא מ- 2019, מהדורה שביעית, ועדיין מאוד רלוונטי.

להבין וליישם את הכתוב בספר זה לעשות הרבה יותר מלא מעט מקדמי SEO אשר מקדמים היום מגוון אתרים ועושים עבודה דיי טובה.

ניתן לרכוש את הספר SEO for dummies בשתי גרסאות שונות גרסה להדפסה | גרסה דיגיטלית ל- Kindle.

SEO for dummies 7th Edition by Peter Kent

 

SEO Book שכדאי להכיר - Local SEO Secrets

הספר מפרט איך ב- 15 דקות של עבודה ביום למשך תקופה, ניתן ליישם 20 אסטרטגיות על מנת לקדם עסקים מקומיים אורגנית - באינטרנט.

זה ספר שפורסם לראשונה ב- 18 באוקטובר 2021, כך שהוא מאוד עדכני. הספר כולל 245 עמודים ו- 36 פרקים המחולקים ל- 5 חלקים. הספר מתחיל מהכרות קצרה על קידום SEO לעסקים, כל פרק בו מאוד קצר על כן מאוד מהר אנחנו מגיעים עם הספר לאוצרות SEO של ממש, שבאמת לא הרבה מבעלי האתרים עושים, וחבל.

הספר הזה יגלה לך את הסודות איך לקדם את העסק שלך בגוגל (מה שלא כולם עושים) והאמת – הזעקת ספוילר – זה לא באמת משנה אם העסק שלך מקומי או לא, הסודות בספר עדיין חשובות לך.

ניתן לרכוש את הספר Local SEO Secrets בשתי גרסאות שונות גרסה להדפסה | גרסה דיגיטלית ל- Kindle.

Local SEO Secrets by Roger Bryan

 

ספר קידום אתרים להורדה - Keywords For SEO

כאשר אני נתקל בפעם הראשונה עם אתר אינטרנט שאני צריך לקדם או אפילו עם אתר מתחרה, אני מתחיל בבדיקות השונות כדי להעמיק בעובי הקורה ולאמוד עם מה יש לי עסק כאן ומה למעשה האתגר.

הדבר השני שאני עושה וכאן נכנס ספר זה, זה מחקר מאמרים, או מחקר ביטויי מפתח אם תרצו. טבלה ארוכה המסודרת לפי היררכיית האתר הצפוי של ביטויים שאני הולך לקדם בו, כולל מה נפחי החיפוש של כל ביטוי וביטוי.

Keywords For SEO לוקח את המחקר שאני עושה לקיצון וב- 139 עמודים 4.5 חלקים ו- 9.5 פרקים מעבירים אותנו הקוראים מסלול פרקטי ומזורז ליצירת מחקר ביטויים שהם כמו ניטרו לאתר שלנו.

ורגע זה אפילו לא החלק הכי טוב... אם יש לך Kindle Unlimited תפתח לך גישה לקריאת הספר בחינם לגמרי. למרות שאני באופן אישי תמיד אזמין את הגרסה המודפסת.

אז כפי שכבר הבנו ניתן לרכוש / לקרוא את הספר Keywords For SEO בשתי גרסאות שונות גרסה להדפסה | גרסה דיגיטלית ל- Kindle.

Keywords For SEO by Itamar Blauer and Andy Woolley

 

ספר קידום אורגני - Ranking Secrets

הספר משנת 2020 כולל בתוכו 8 סודות SEO הנחשפים ב- 194 עמודים. הספר הזה יצר אצלי רגשות מעורבים ואסכם אותם כך - הספר מסקרן אבל קשה לקריאה.

באמת זה טכני בלבד. הגופן וצבע הדפים הקשו עליי בקריאה וגם פחות התחברתי לסגנון הכתיבה. פרט לזה הספר מאוד מסקרן ואם יש לך סבלנות כדי לשרוד את קריאת הספר עצמו (מבטיח זה יהיה קצר) התובנות שניתן לזכות מספר זה, כמעט ושוות את חווית הקריאה הנוראית. ושוב פעם, זה נטו החוויה שלי.

יכול להיות כי עבורך לא רק שתפתח לך גישה ל- 8 סודות SEO מסקרנות, אולי עבורך חווית הקריאה עצמה תהיה גם מהנה.

ניתן לרכוש את הספר Ranking Secrets ב- 3 גרסאות שונות גרסה להדפסה | גרסה דיגיטלית ל- Kindle | גרסת שמע.

Ranking Secrets by Robert Kanaat
Ranking Secrets by Robert Kanaat

 

ספר שיווק - SEO 2022

אני רכשתי וקראתי את הספר SEO 2021 והוא היה נפלא. הכותבת משלבת בכתיבה שלה גם נושאים כגון שיווק ב- Facebook, שיווק בטוויטר ובעוד מגוון מדיות חברתיות כחלק מאסטרטגיית SEO. לא רק זה, יש להם גם פרק שלם על שיווק ב- Google Ads.

הגרסה שאני קראתי של הספר היא של 259 עמודים המסתכמים ב- 10 פרקים + 2 פרקי בונוס. אחד הדברים שמאוד אהבתי בספר הזה, זה סיכום המפרט כ- 17 עדכוני אלגוריתם שנעשו בשנים האחרונות במנוע החיפוש של גוגל.

סה"כ הכותבת כתבה ספר מגישה קצת אחרת המשלב אסטרטגיה שיווק כללית עם SEO, תוך כדי שהיא מחדשת וכותבת על דברים סופר מעניינים בתחום.

את הגרסה העדכנית אומנם עדיין לא קראתי ואני מאמין שהיא אפילו תהיה טובה יותר.

ניתן לרכוש את הספר SEO 2022 בשתי גרסאות שונות גרסה להדפסה | גרסה דיגיטלית ל- Kindle. שאר הגרסאות שם (לא שתי אלה) הן של מהדרות קודמות.

SEO 2022 by Adam Clarke
SEO 2022 by Adam Clarke

 

ספר SEO - How to get to THE TOP of Google

ספר SEO עדכני משנת 2021, עם 247 עמודים המסתכמים ב- 33 פרקים המתחלקים ל- 4 חלקים. הספר הוא ספר קידום אתרים פרקטי, לנינג'ות SEO.

הספר מפוצץ במידע אבל כל פעולה בו מוסברת קצר ולעניין. מצד אחד זה עוד מהספרים הנ"ל, מצד שני הספר כתוב בגישה אחרת, ברורה והחלטית.

סגנון הכתיבה מעלה מחשבות על דברים שכבר הכרנו אבל לא חשבנו עליהם קודם.

ועל כן הייתי אומר שמדובר בספר SEO חדשני ששווה כל רגע, ואני אומר לך, זה יהיה מהיר.

ניתן לרכוש את הספר How to get to THE TOP of Google בשתי גרסאות שונות גרסה להדפסה (מהודרת חדשה – 2022) | גרסה דיגיטלית ל- Kindle (מהדורה קודמת).

How To Get To The Top of Google 2022 Edition by Tim Cameron-Kitchen
How To Get To The Top of Google 2022 Edition by Tim Cameron-Kitchen

 

ספרים על שיווק אורגני – סיכום

אני רכשתי את כל 6 הספרים האלה, בגרסה מודפסת ואני נהנה מכל רגע. אני מוצא את עצמי פותח את הספרים האלה, גם כעת אחרי שכבר קראתי אותם, כדי להיזכר בדברים שכבר הספקתי לשכוח או כדי לקבל רעיונות לאסטרטגיות שעדיין לא עשיתי בהן שימוש לטובת לקוחותיי.

אני מרגיש שספרים אלה עונים לי על הצורך המקצועי שלי ועל כל שאלה שנתקלתי בה או שאני עלול להיתקל בה בהמשך הדרך. לכן אני ממליץ גם לך לרכוש את 6 ספרים אלה, או לפחות להתחיל מהספר הראשון SEO for dummies.

אגב, לצורך הנחה על המיסים, במידה וברצונך לרכוש את כל 6 הספרים הנ"ל, מומלץ לחלק את ההזמנה לשתי הזמנות שונות.

 

ספר קידום אתרים שאני ממליץ להתחיל ממנו

זה סדר הקריאה שלי:

  1. SEO for dummies
  2. Local SEO Secrets
  3. Keywords For SEO
  4. Ranking Secrets (למרות שכמעט הפסקתי באמצע)
  5. SEO 2022 (במקרה שלי זה היה 2021).
  6. How to get to THE TOP of Google

קריאה מהנה 😊

*האחריות על הרכישה וכן הלאה על אחריותך בלבד.

ספר קידום אתרים מס' 1 - SEO Books - סיכום בכותרות

מתוך מגזין המפקח
לוגו אתר המפקח - הלוגו בצורת שפם דחור ובתוכו זכוכית מגדלת היוצרת עין כאשר ממנה נוצר גרף בעלייה
עוד רגע מזמנך בבקשה...
אתר האינטרנט שלך מתקדם בגוגל?

המפקח ישמח להפתיע אותך עם 3 תובנות משמעותיות על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלך

דילוג לתוכן