מורה פרטי לקידום אתרים

מורה פרטי לקידום אתרים, מומחה ובעל ניסיון רב שנים (כמוני) יספק לך את הידע והכלים איך לקדם את האתר של העסק שלך באינטרנט במתכונת של קורס קידום אתרים אונליין ומעשי, כך שתוכל לעשות זאת בעצמך, מבלי להיות תלוי כמעט באף גורם אחר.
לשיתוף עם קולגות:

קידום אתרים לעסקים קטנים

כיום בעידן שאחרי הקורונה (ואולי עדיין) והאמת שעוד הרבה לפני, קידום אתרים לעסקים קטנים זאת יכולת שרוב בעלי ובעלות העסקים צריכים.

בין אם העסק שלך הוא עסק נע (עסק בו הלקוחות מזמינים את השירות לסביבה שלהם) או עסק פיזי (עסק בו יש לך מקום פיזי, אליו מגיעים לקוחות), כדי שלקוחות יתקשרו אליך, ישלחו אימייל או יגיעו פיזית, הם צריכים לשמוע עליך.

זה אומנם קורה לפעמים ללא כל פרסום ישיר מצדך, דוגמה על ידי שיווק ויראלי בו הלקוחות שלך מספרים עליך לאחר, אבל ברוב הפעמים או לפחות בהפרש משמעותי, כאשר עושים שיווק באינטרנט מספר הלקוחות שניתן להגיע אליהם גודל פלאים, ואיתו גם מספר הלקוחות המשלמים.

על כן קידום אתרים לעסקים קטנים, הוא שירות חובה לא כי "כולם עושים זאת" (למרות שזה נכון) אלא כי זאת הדרך שלך לצמוח ולהגיע למספר לקוחות הרבה יותר גדול ומשמעותי.

השוני רק, שבתור עסק קטן שאין לו תקציב גדול, אבל יש לו יחסית זמן פנוי, בעל או בעלת העסק, יכולים לעשות את קידום האתר שלהם בעצמם.

וזה בדיוק מה שאני הולך ללמד אותך, ומציע לך כאן.

תמונת המחשה לכותרת "קידום אתרים לעסקים קטנים". בתמונה רואים איור של אדם המחזיק סמרארטפון, ובו אפליקציה של עסק מקומי. לצד הסמארטפון, רואים 4 מדפים אחד מעל השני. במדף הגבוה ביותר, אייקון של לב, יד המסמלת אוקיי ובועת דיבור. במדף השני מלמעלה זכוכית מגדלת. במדף השלישי מלמעלה חץ ומטרה לצד אייקונים של 6 דמויות ובמדף האחרון איור של אדם מספק ביקורת של 5 כוכבים

 

שיעורים פרטיים בקידום אתרים

רגע, לפני שאסביר לך איך לעשות זאת ולקדם את האתר שלך באינטרנט, קודם היכרות קצרה. מי אני?

מי אני?

שמי יהונתן כהן, בתעשיית ה- SEO בארץ מכנים אותי המפקח. אני מומחה SEO אשר עושה קידום אורגני לאתרים של חברות גדולות בארץ ובעולם, אני לשעבר מנהל מחלקת SEO בחברת קידום האתרים עשהאל דרייר בע"מ, ובעברי (והאמת שגם עדיין אבל פחות מבעבר), ביצעתי קידום אורגני ביוטיוב וקידום אתרים לעשרות עסקים קטנים ובינוניים בארץ ובחו"ל.

זאת אומרת שפרקטית, עשיתי קידום אתרים לעורכי דין רבים, עשיתי קידום אתרים לרופאים, למשרדי ראיית חשבון, לבעלי מקצועות שונים דוגמת מַדְבִירִים, חשמלאים ועוד מגוון רחב של בעלי מקצוע שונים.

בנוסף לכל אלה, בין רשימת הלקוחות שלי והדברים שעשיתי ניתן למצוא קידום אתרי חנות (אתרי איקומרס - Ecommerce) בשלל תחומים, קהלי יעד ושפות שונות.

מדריך קידום אתרים ו- SEO טכני

אני מתכנת אתרים עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנים, כך שמעבר להיותי מומחה SEO אני שולט גם בצד הטכני. ואת יכולת ההדרכה שלי צברתי ממקומות שונים במהלך חיי, ביניהם כרכז תוכן פדגוגי לתחום תכנות בעמותת תפוח, בה מעבר לפיתוח התוכן, אף הכשרתי מורים, מדריכים ונוער.

על כן כאשר אני מלמד אותך SEO, השיעורים הפרטיים בקידום אתרים שאספק לך, יהיו מותאמים בדיוק לצרכים שלך, לפי אישיותך, מה שחשוב לך לדעת וליישם בשטח וכן, גם לפי סוג ופלטפורמת האתר שלך.

כך שאחרי 10 שיעורים איתי, "קידום אתרים בגוגל לבד" לא ישמע לך דבר זר או מפחיד, למעשה לעשות זאת בעצמך, כל עוד יהיה לך זמן פנוי,  זאת משימה שתבוא לך בקלות, בברירות הדעת ובמוטיבציה רבה.

יהונתן כהן - המפקח

 

קידום אתרים בגוגל לבד, מדוע זה משתלם?

לקדם אתר בגוגל לבד, זאת לא משימה פשוטה למי שלא מבין בה דבר. במיוחד כאשר אנחנו מתוגמלים על האופטימיזציה (התהליכים השונים שביצענו באתר לטובת התקדמותו בגוגל) בדיליי של מספר ימים עד חודשים.

אותו דבר כאשר יש מי שעושה SEO, קידום אתר עבורך. את התוצאות לא רואים מהר. ולכן צריך לתת הרבה מאוד אמונה עיוורת במקדם האתר שלך.

לכן ללמוד איך לקדם את האתר שלך, לא רק יחסוך לך אלפי שקלים בכל חודש, על מי שלא בטוח שיש לך את האמונה בו, בכך שתוכל או תוכלי לקדם בעצמך. אלא אף השיעורים יעניקו לך את הכלים כדי לפקח על מי שעושה לך את הקידום, במידה ותבחר או תבחרי בדרך זאת.

 

איך לקדם אתר בגוגל לבד

קידום אורגני של אתר בגוגל, כולל מאות פרמטרים שצריכים לקחת בחשבון. כאשר העבודה עצמה מסתכמת ב- 4 פרמטרים בלבד:

 • תוכן
 • קישורים חיצוניים
 • אופטימיזציה (הפעולות שאנחנו עושים מחוץ ובתוך האתר)
 • בניית מותג – אמינות וסמכותיות

על כן כתשובה לשאלה "איך לקדם אתר בגוגל לבד", התשובה תהיה התמקדות ב- 4 פרמטרים אילו, לפי 10 השלבים הבאים:

מדריך 10 השלבים לקידום אתרים

 1. שלב ראשון - ניתוח | תחרות | מחקר | התחברות
 2. שלב שני - בניית מותג | העמודים הראשיים | ערוצי המדיה
 3. שלב שלישי - אופטימיזציה תבנית פשוטה
 4. שלב רביעי - תיקוני Screaming Frog
 5. שלב חמישי - אופטימיזציית תוכן מלאה
 6. שלב שישי - היררכיית אתר
 7. שלב שביעי - סבב תיקוני Screaming Frog נוסף
 8. שלב שמיני - אופטימיזציית תבנית עמוקה
 9. שלב תשיעי - אופטימיזציית מהירות לאתר
 10. שלב עשירי - השלב שאיש לא חזה

כאשר כתבות יח"צ (קישורים חיצוניים) ומאמרים לאתר יש לעלות ולטפטף לאורך כל הדרך.

*לפירוט מלא על השלבים, כנסו למדריך קידום אתרים המפורט ביותר ברשת.

כאשר אני מלמד קידום אתרים באופן פרטי, אני מתאים את עצמי לצרכים של התלמיד או התלמידה, כולל לאתר שלו או שלה, ולכן אני יכול להבטיח לך שכאשר אלמד אותך איך לקדם את האתר שלך, ניגע באותם 10 שלבים ובשוטף, אבל לפי הדרך והסדר של מה שמתאים לך ולפי השגיאות והצרכים השונים של האתר שלך, כולל התחרות בתחום.

איור בו כתוב בגדול "SEO" מסביבו 8 מילים עם אייקונים מתאימים הצביעים אליו. המילים עם האייקונים הם: Social Media עם אייקון של 3 אנשים. Ranking עם אייקון של מדרגות אליפות עם 3 מקומות. Backlink עם אייקון של סיכת בטחון של דפים. target עם אייקון של מטרה עם חצים. Keywords עם אייקון של מפתח. WEB עם אייקון של מחשב עם עכבר ומקלדת. Anlysis עם אייקון של גרפים. Content עם אייקון של תקיית מסמכים.

מורה פרטי לקידום אתרים – מחיר

העלות שלי כמורה פרטי לקידום אתרים היא 500 ש"ח לשעה + מע"מ.

ברור לי שאם האתר שלך דורש SEO, קידום אורגני במנועי החיפוש, ויש לך זמן פנוי כדי ללמוד וליישם, אז ההצעה שלי אליך נשמעת סופר דופר מגניבה ושאלת המחיר היא מאוד חשובה לך.

שעת עבודה שלי עולה 500 ₪ לשעה + מע"מ. אני מציע לך עשרה שיעורים, בתשלום מראש, של 5,000 ₪ + מע"מ. זאת אומרת 10 שעות מראש.

העלות כוללת את 10 שעות השיעורים שלנו, שאגב, כל מפגש, יהיה מפגש כפול, משמע סה"כ 5 מפגשים (כל מפגש במשך שעתיים). בנוסף העלות כוללת את ההכנה שאני עושה מראש, לפני כל מפגש כדי להתאים את השיעור לצרכים שלך ושל התקדמות האתר שלך.

חשוב לי שאחרי חמשת המפגשים שלנו, יהיה לך את הידע איך לקדם את האתר של העסק שלך בעצמך. מה גם שהשיעורים עצמם יהיו על האתר של העסק שלך, כך שלמעשה אנחנו נקדם את האתר שלך ביחד, כבר מהמפגש הראשון.

 

לימודי קידום אתרים כשיעורים פרטיים בזום

כיום את כלל לקוחות ה- SEO שלי מסביב לעולם, וגם אלה שבארץ, אני פוגש דרך הזום. בנוסף אני מעביר הרצאות שלמות דרך הזום וכל השיח והתוכן עובר ב- 100%.

כך יהיו גם השיעורים שלנו. אני אעביר לך שיעור פרטי בקידום אתרים דרך הזום, נשתף מסך כאשר יהי הצורך בכך, ואכן יהיה בזה צורך רב ומה שחשוב מהצד שלך שיהיה לך אינטרנט מהיר שעובד באופן תקין וציוד לשיחה שלנו כגון מיקרופון, מצלמה ורמקולים או אוזניות.

המפגש עצמו יהיה פעם בשבוע, כאשר בין מפגש למפגש יהיו שיעורי בית. או כפי שאני אוהב לקרוא להם. שיעורי עסק. שכן כלל המפגשים יהיו על אתר העסק הפעיל שלך.

כך שאם כיום אין לך אתר פעיל, במהלך המפגשים אנחנו נקים אחד, ולגמרי מאפס אם זה הצורך הקיים שלך.

 

הערך בשיעורים פרטיים אונליין

מניסיוני הרב, בהוראה ולמידה אונליין, דרך הזום, כאשר יש צורך בשיתוף מסך בתדירות כה רבה כדי להעביר את כלל הידע ובצורה פרקטית ומעשית למדיי, היכולת של שיתוף המסך טובה יותר ובהרבה מהחלופה של מפגשים פיזיים. הידע נקלט בצורה זו באופן מהיר יותר, גם למי שרואה בעצמו בתחילה כטכנופוב.

מעבר לכך החיסכון זמן והדלק שנחסכים, יחד עם החוויה של למידת קידום אתרים מהבית או מהמשרד, מהמקום הנוח לך, יוצרים סביבה המאפשרת פרואקטיביות, כך שהיה לך אף קל יותר ליזום שאלות ואף להקשות ולהעמיק כדי באמת ללמוד ולהפנים.

אישה יושבת במקום פסטורלי ולומדת אונליין, דרך המחשב נייד שלה, כאשר נראה שהיא מאושרת ומצליחה במה שהיא עושה

 

שיעורים פרטיים במתכונת של קורס קידום אתרים אורגני: מעשי ואונליין

אסכם לך כעת ובקצרה הכל במקום אחד.

אני מומחה לקידום אתרים

אני מומחה לקידום אתרים, יש לי ניסיון רב והצלחות רבות בקידום אורגני של עסקים קטנים עד גדולים.

בנוסף מפתח אתרים עם ניסיון של 15 שנים

בנוסף להיותי מקדם אתרים, אני מפתח אתרים עם ניסיון של 15 שנים, ולכן אני יודע מעבר לצד המעשי של ה- SEO, גם איך הדברים עובדים מאחורה.

בעברי הדרכתי מורים, מדריכים ונוער כרכז תוכן פדגוגי לתחום תכנות

עשיתי בעברי דברים כה רבים אשר קשורים ורלוונטיים לתחום ההדרכה. עד היום הכשרתי אלפי אנשים ומקהלים כה רבים בתחומי הטכנולוגיה המגוונים. אזרחים ואזרחיות ותיקים וותיקות, מורים ומורות, בעלי ובעלות עסקים, מדריכים ומדריכות, נערים ונערות, מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות והרשימה עוד ארוכה.

כאשר אני חושב שהתפקיד הכי מעניין ומאתגר שהיה לי בתחום ההדרכה, היה כאשר הייתי רכז תוכן פדגוגי לתחום תכנות, והיה עליי לייצר תכנים כה רבים למגוון של קהלים, ולהכשיר מדריכים איך להעביר את התכנים האלה בעצמם.

גם כאשר לא תמיד היה להם ניסיון קודם. כך שללמד ולהדריך אותך כעת איך לקדם אתרים, אני מבטיח לך שלא משנה איזה ידע יש לך עכשיו ואם בכלל, ללמד ולהדריך אותך זה החלק הקל.

10 שיעורים פרטיים לקידום אתרים (בתור קורס SEO מזורז) ב- 5 מפגשים

כחלק מהשיעורים הפרטיים לקידום אתרים אנחנו נלמד 10 שיעורים, כל שיעור אורכו שעה, אורך של מפגש יהיה שעתיים, פעם בשבוע ובשעה קבועה. זה אומר 5 מפגשים / שבועות סה"כ.

מורה פרטי לקידום אתרים ב- 5,000 ₪ + מע"מ, עבור 10 שיעורים

העלות שלי בתור מורה פרטי לקידום אתרים יוצאת 500 ₪ לשעה + מע"מ. משמע עלות של 10 שיעורים, הינה 5,000 ₪ + מע"מ סה"כ. העלות היא לפני כל הנחה. שכן המפקח הוא עסק חברתי התורם בין 10 ל- 20 אחוזים (תלוי בגודל העסקה) לעמותות החינוך הטכנולוגי.

שיעור פרטי דרך הזום

השיעורים הפרטיים יהיו דרך הזום. הערך בזה גם לך וגם לי, משתלם ואף עדיף על כל מפגש פיזי. לכן חשוב לוודא שיש לך אינטרנט מהיר ותקין וציוד מתאים כגון מיקרופון, מצלמה, אוזניות או רמקולים למחשב.

אנחנו נקדם את האתר של העסק שלך בשיעורים

כלל השיעורים יהיו על האתר של העסק שלך. אם אין לך אתר אז נקים לך אתר מאפס וביחד. שכן השיעורים עצמם הם מאוד פרקטיים. לכן כלל השיעורים יהיו שיעורים חיים על האתר שלך, לפי הצרכים שלך כאשר בין מפגש למפגש יהיו שיעורי בית.

או שיעורי עסק כפי שאני אוהב לקרוא להם.

תמונה של אדם הבונה מבנה של 3 קוביות. בכל קוביה ישנה אות באנגלית. מלמטה למעלה: O בצבע אדום. E בצבע צהוב. S בצבע תכלת. ביחיד מלמעלה למטה יוצאת המילה באנגלית SEO.

 

קידום אורגני עצמאי

אגב, עבור קידום אורגני עצמאי, משמע קידום אתר כזה שכעת יהיו לך את הכלים כדי לעשות לבד (באופן עצמאי כעצמאי), יש צורך בדבר נוסף.

מעבר לשיטות ולאופטימיזציה וכלל התהליכים שיש לעשות בתוך ומחוץ לאתר, יש צורך להשקיע בקישורים חיצוניים (כתבות יח"צ) + תוכן לאתר. שכן אחרת האתר לא יתקדם לשום מקום.

לקוח SEO משלם למקדם SEO, החל מ- 3,500 ₪ + מע"מ כדי להתחיל לקדם משהו (מי שמשלם פחות מזה, לא ברור לי מה הוא מקבל, ואם בכלל זוכה לקידום ראוי). הכוללים לרוב כמות מסוימת של קישורים חיצוניים + תוכן לאתר.

בהשקעה של 1,000 ₪ חודשיים עבור קידום בישראל (בחו"ל המשחק קצת שונה), ומשחק של פעם קישורים חיצוניים ופעם תוכן, או כתיבת תוכן בעצמך ורק רכישת קישורים חיצוניים ב- 1,000 ₪ בלבד כל חודש (שוב, בהתייחסות לישראל בלבד), יהיה ניתן לייצר אתר שבאמת מציג איזו מגמה של התקדמות יפה מחודש לחודש.

כמובן תלוי בהשקעה, בהתמדה ובתכנון האסטרטגי שלך. בין היתר, אני אלמד אותך בשיעורים, גם איך לרכוש כתבות, איך לעשות להן אופטימיזציה כך שזה יהיה תוכן שגוגל אוהב, איך לעבוד עם הספקים השונים וממי עדיף לרכוש, מתי וכמה.

אני לא אבצע את הרכישה עבורך, כי אני מבטיח לך שאם אעשה זאת עבורך, גם אגזור עמלה על הסכום הזה, מה שיעלה לך את העלויות, עבור דבר שניתן לעשות גם בעצמך.

אני מבטיח לך שאחרי 5 מפגשים, הידע הרב שתצבור ממני ב- 10 שעות בלבד ועם שיעורי הבית השונים שבין מפגש למפגש, יקנו לך קפיצת מדרגה משמעותית בקידום האתר שלך בגוגל.

לכל שאלה אני זמין לך במייל, במספר הטלפון שבאתר, או בוואטסאפ. מומלץ ליצור קשר ברגע זה.

מורה פרטי לקידום אתרים - סיכום בכותרות

מתוך מגזין המפקח
לוגו אתר המפקח - הלוגו בצורת שפם דחור ובתוכו זכוכית מגדלת היוצרת עין כאשר ממנה נוצר גרף בעלייה
עוד רגע מזמנך בבקשה...
אתר האינטרנט שלך מתקדם בגוגל?

המפקח ישמח להפתיע אותך עם 3 תובנות משמעותיות על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלך

דילוג לתוכן