בדיקת קידום אתר • קידום אתרים בגוגל • פיקוח SEO

SEO FULL POWER – קידום אתרים מהיר

SEO FULL POWER – קידום אתרים מהיר בגוגל, חבילת קידום חצי שנתית המבוצעת בחודשיים בלבד! הקידום מהיר יותר פי 4 מקידום SEO סטנדרטי.

שירות SEO FULL POWER כולל:

 • כתיבת 48 מילים לאתר (בהיקף של 38,400-48,000 מילים)
 • 48 שעות עבודה (אופטימיזציה על האתר)
 • 9 קישורים חיצוניים מאתרים איכותיים – פרימיום, ככתבות יח”צ באתרים כדוגמת:
  1. ערוץ 7
  2. ישראל היום
  3. וואלה מומלצים
  4. מקור ראשון
  5. מיינט – mynet
  6. ערוץ 13
  7. ועוד, אותם אני בוחר עבורכם.
 • קבלת דו”ח בכל חודש על התקדמות האתר למשך חצי שנה
  • הדו”ח ישקף גם את הנתונים הטובים וגם את אלו שצריך לשפר.
 • הגשה של 2 דו”חות בדיקת קידום אתר
  1. אחד לפני תחילת הקידום
  2. השני בסיום העבודה (לאחר 65 ימים).

כלל העבודה על האתר תתבצע תוך 65 ימים רצופים.

מידע נוסף

זמן הספקה

ביצוע כלל העבודה תוך 65 ימים – תוצאות לאחר חצי שנה

סוג הסדר תשלום

תשלום מראש לכל התקופה

תקופת השירות

חצי שנתי

הנה משהו שלא בטוח שידעתם

לגוגל לוקח ארבעה חודשים בממוצע לקלוט את כלל השינויים שבוצעו באתר שלכם. זה אמנם מלווה בסייגים שונים שיכולים להאריך או לקצר את התקופה, אבל זהו פרק הזמן הכללי שמתייחסים אליו בעבודת ה- SEO.

ולמה שזה יזיז לכם?

כי אתם משלמים עבור שירותי הקידום מידי חודש, אבל מקבלים ממנו תוצאות אמת משמעותיות רק אחרי 10 חודשים (תקופת הקידום למשך חצי שנה + 4 חודשי קליטת השינויים בגוגל).

כי זה אומר שבמידה והקידום שבוצע לא משביע רצון, שוב תצטרכו לתכנן מהלכי קידום מתאימים ושוב לראות את תוצאותיהם רק בעוד כמה חודשים.

כי ה”לופ” הזה יחזור על עצמו פעם אחרי פעם.

ההצעה שלי אליכם עומדת להדהים את ענף הקידום – קידום אתרים מהיר!

רכשו חבילת קידום חצי שנתית מראש (SEO FULL POWER) וקבלו תמורתה עבודה אינטנסיבית, אפקטיבית ומקצועית במשך חודשיים של עבודה.

או במילים אחרות – חודשיים שלמים שבהן אני מכניס עבודה של חצי שנה!

מדובר בשירות מהפכני וייחודי שפותח רק כאן ורק עבור לקוחות “המפקח” ומאפשר לכם לראות את כל השינויים והתוצאות תוך חצי שנה בלבד מהרגע שבו התחלנו לעבוד – בדיוק כפי ששילמתם.

מדובר בפתרון ייחודי ומתגמל בענף הקידום, ששם אתכם בידיים המקצועיות ביותר, מעניק לכם יתרון תחרותי בולט ומהווה ערך עצום מול המתחרים שמקדמים את האתר שלהם במקום אחר.

סינדרום של איטיות או כרוניקה של הצלחה?

למרות שלגוגל לוקח 4 חודשים בממוצע לקלוט את כל השינויים שבוצעו באתר – בעיית האיטיות בקידום האורגני לא מתרחשת בגלל זה.

אלא מכוון שקידום אורגני זה מתמטיקה, בה ככול שאנחנו יותר משקיעים באתרים שלנו כבעלי ובעלות עסקים – כך התוצאות מגיעות הרבה יותר מהר, וכאשר בכל חודש במשך חצי שנה, עבודת הקידום של המקדמי ה- SEO השונים, מוגבלת לשעות עבודה, לתוכן ולקישורים חיצוניים שנמצאים בחבילה שלא תמיד מתאימים להיקף התחרות ולמצבו הנוכחי של האתר, אתם עלולים להרגיש שהכסף יוצא אבל האתר לא עומד ביעדים.

ולכן בתוכנית העבודה הייחודית שפיתחתי, קיימת דרך שעונה על פערי הקליטה של אותם 4 החודשים בגוגל, יחד עם האפשרות לעשות הרבה מאוד… תוך חודשיים בלבד!

האם חבילת SEO FULL POWER תתאים לכם?

כן, בתנאי שיש לכם כבר אתר אינטרנט מוכן שצבר לפחות 4 חודשי סריקה בגוגל.

אם האתר שלכם חדש או עדיין בהקמה וטרם עבר סריקה ראשונה בגוגל – צרו איתי קשר ואספק לכם ייעוץ ראשוני. אוכל להנחות אתכם ולהבהיר מה עוד חסר על מנת שהאתר יוכל לבצע SEO FULL POWER ולקבל את זריקת הכוח הרצויה לפעילות מוצלחת בזירה האורגנית של גוגל.

זכות הבחירה היא כולה שלכם

כבעלי ובעלות העסק, הנכס הדיגיטלי ותקציב השיווק שאתם מנהליו, אתם תמיד יכולים לבחור בין חבילה חודשית אצל מקדם SEO שאתם משלמים לו חודש בחודשו ובין חבילת ה- FULL POWER שמציע המפקח. כך או כך חשוב שתסמכו על המקדם שתבחרו.

ההבדל בין החבילות הוא קצב ההתקדמות, שבכל מקום אחר מוגבל בתמורתו לחודש בחודשו. אצלי בחבילת ה- SEO FULL POWER לעומת זאת, תקבלו עבודת קידום מואצת – חצי שנתית בחודשיים בלבד תוך שאתם נהנים מתוצאות יעילות ומימוש פוטנציאל מלא.

עדין קצת סקפטיים? אולי כדאי שתבדקו חבילת SEO אחרת.

המפקח לשירותכם תמיד!

המפקח הוא שירות חדשני שנועד לייעל את עבודת ה- SEO בשוק הישראלי ולהפוך אותה לתחום ברור, נגיש ומקצועי יותר בקרב מקדמים ולקוחותיהם. מטרת העל שלי היא לשקף ללקוחות ענף הקידום בדיוק ובפירוט כיצד האתר שלהם מתקדם בגוגל, האם מתבצעות פעולות יעילות ומתאימות לקידום שלו ומה צריך לשפר על מנת לקצור הצלחות רלוונטיות לאינטרסים העסקיים של בעלי האתר.

העשייה שלי נשענת על עשרות שנים בענף הדיגיטל – בתחילת הדרך כמתכנת, מאוחר יותר כיזם ובעל חברת חדשנות בעלת אימפקט רחב ועמוק מאוד בחברה הישראלית ובהמשך כמקדם SEO בעצמי ומנהל מחלקת SEO שמונה עשרות אתרים, מקדמים, כותבים וספקים אחרים שעומדים מאחוריה.

לאורך הדרך זיהיתי פער בין האינטרסים של בעלי האתרים לבין התוצרים שקיבלו ממקדמי האתרים ופיתחתי נוסחה יעילה שתענה על השאלות הבוערות ביותר – האם יש מי שמנצל את העדר הידע המקצועי של בעל האתר וגובה ממנו כסף לשווא? האם אפשר לדעת בוודאות שהקידום יעיל לפני שעוברים החודשים ומתבזבז התקציב מהחשבון? ומה מסתתר מאחורי הדו”ח המורחב ששולח המקדם?

את התשובות לכל אלו ועוד יותר אני דואג לספק לכם, לפקוח עין מקצועית על עבודת הקידום ולוודא שאתם מקבלים את כל המידע לגבי התקדמות האתר – לטוב וגם לרע. בנוסף, אני שמח להציע לכם קידום מקצועי עד לקצה, שמורכב מחשיבה מעמיקה על האינטרסים העסקיים שלכם והתקדמות האתר.

מעוניינים להתחיל להתקדם ומהר?

הזמינו עכשיו את חבילת ה- SEO FULL POWER לקידום אורגני מואץ בגוגל או צרו קשר לכל שאלה נוספת ואשמח לשוחח איתכם.

SEO FULL POWER – קידום אתרים מהיר - סיכום בכותרות